فهرست

شروع طوفان 3 نماینده ایران در روز چهاردهم؛ 3 برد با امتیازات عالی

آی اسپورت- چهاردهمین روز المپیک ریو 2016 درحالی برای 3 نماینده ایران در این روز آغاز شد که هر سه ورزشگار با امتیازات عالی، قبل از اتمام وقت قانونی پیروزی خود را مسجل کردند.


فیتیله‌پیچ حریف تا ارمنستان!
حسن رحیمی در 57 کیلو در نخستین دیدارش مقابل حریفی از ارمنستان به پیروزی رسید. حسن رحیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 13 بر 0 در کمتر از 90 ثانیه از سد گارنیک ناتساکانیان از ارمنستان گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد. حسن رحیمی در مرحله بعد به مصاف ویکتور لبدوف از روسیه می‌رود.


باز هم جشنواره فیتیله‌پیچ، این بار یزدانی!
در وزن 74 کیلوگرم نیز حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم در کم‌تر از 65 ثانیه با نتیجه 10 بر صفر کشتی‌گیری از هاییتی را شکست داد. وی در دور بعد با سونر دمیرتاش از ترکیه دیدار می‌کند. یزدانی تا فینال با جردن باروس، کشتی‌گیر مشهور آمریکایی که در این وزن حضور دارد، روبه‌رو نمی‌شود.


خدابخشی هم طوفان به پا کرد
مهدی خدابخشی که نماینده کشورمان با رنکینگ یک المپیکی و جایگاه اول در جدول قرعه، در گام نخست به مصاف "میگوئل فریرا" از هندوراس رفت و با نتیجه 13 بر یک پیروز شد. نماینده هندوراس با سهمیه وایلد کارت در المپیک حضور دارد. خدابخشی در صورت شکست این ورزشکار با برنده دیدار آذربایجان و مالی رقابت خواهد کرد که با توجه به پیروزی رقیبا آذربایجانی، خدابخش با میلاد بیگی تکئاندوکار ایرانی کشور آذربایجان مسابقه می‌دهد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-08-19 17:56:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر