فهرست

جزییاتی از قرارداد استقلال با پادوانی

آی اسپورت- همه چیز برای استقلالی شدن لی آندرو پادوانی مهیا شده است. استقلالی ها برای رسیدن به این مدافع برزیلی، گام اول را برداشته و با خارج کردن نام محمدحسین کنعانی زادگان برایش جای خالی ایجاد کردند. پادوانی هم البته در این همکاری، تاثیر داشت. او بعد از شنیدن پیشنهاد استقلال و جدی تر شدنش، قید حضور در استقلال خوزستان را زد. مدافع برزیلی برخلاف توافق قبلی، هم مبلغ بیشتری درخواست کرد و هم از خوزستانی ها خواست درصد بیشتری را در پیش پرداخت به او بدهند.
استقلالی ها متن قرارداد با پادوانی را نوشته اند و از ترس اینکه مبادا اتفاق بدی بیفتد، بند ویژه ای هم در آن لحاظ کرده اند. در این بند نوشته شده اگر باشگاه قبلی پادوانی یعنی سپاهان، شکایتی از او انجام بدهد و یا مشکلی ایجاد شود قرارداد مدافع برزیلی با استقلال به صورت یک طرفه فسخ شده و او باید غرامتی هم به آبی ها بپردازد.
البته مدیربرنامه های پادوانی به استقلالی ها اطمینان کامل داده که مشکلی برای حضور این برزیلی در این تیم وجود ندارد. همین قول هم باعث شده مسئولان استقلال برای این بازیکن درخواست صدور رضایتنامه بین المللی بکنند تا مجوز رسمی حضور پادوانی هرچه زودتر صادر شود.
احتمالا فردا و با برگشتن منصوریان از بابل، مدیربرنامه های پادوانی به باشگاه استقلال می رود تا قرارداد موکل برزیلی اش را از طرف او امضا کند. پیش بینی می شود پادوانی تا پایان هفته در تمرینات استقلال حاضر شود.
 
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-19 19:16:24
نظر دهید

۳ نظر
علی کچـــل
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
گران ترین کیسه دنیا و تاریخ ...
pers
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۰
ااا خخخخ این همونی نیست که طارمی دریبل دوطرفه سی متری بهش زد؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
سرور لنگ
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
بوی لنگ حمام میاد . none of your business longi
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر