فهرست

نتیجه صحبتهای عجیب پولادگر: رئیس فدراسیون در شبکه های اجتماعی سیبل شد

آی اسپورت - صحبتهای چند ساعت قبل رئیس فدراسیون تکواندو بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته و باعث انتقادات زیادی از محمد پولادگر شده است. پولادگر بعد از شکست مهدی خدابخشی برابر میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی تیم آذربایجان در اظهار نظری عجیب ، بیگی را مزدور خواند که کشورش را به پول فروخته و اصلا چنین فردی را هموطن خودش نمی داند.
هدف پولادگر از این صحبتها تنها بیگی نبود و رضا مهماندوست سرمربی تیم ملی آذربایجان هم مخاطب حرفهای رئیس فدراسیون تکواندو محسوب می شد. بلافاصله بعد از انتشار این مصاحبه، شبکه های اجتماعی پر شد از واکنش کاربران به صحبتهای پولادگر و به عقیده کاربران، در بهترین و مودبانه ترین حالت ممکن، حرفهای رئیس فدراسیون تکواندو را باید یک واکنش احساسی دانست. آنها معتقدند رفتن مهماندوست و میلاد بیگی اشتباه بزرگ پولادگر بوده که نتوانسته امکانات لازم را برای ماندن این افراد فراهم کند. نکته جالب اینکه ایران برای اولین بار با مربیگری مهماندوست توانست قهرمان جهان شود و همین افتخار کافیست تا از دید کاربران شبکه های اجتماعی، صحبتهای رئیس فدراسیون تکواندو، منطقی نباشد.


کد خبر: 9408
  ۲۴  
آی اسپورت
2016-08-20 08:12:08
نظر دهید

۲۴ نظر
علی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۶
رییس فدراسیون بی کفایت و بی شعور تو اگه میتونستی امکانات براشون فراهم میکردی که بمونن بی عرضگی خودتو با جملات مزخرف نپوشون
۲
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۰
ببخشید، ولی ایشون گفتن: "البته مهماندوست کار خلافی انجام نداده و مربیگری در یک کشور خارجی به هیچ وجه عمل ناپسندی نیست، حتی اگر به قیمت شکست ما تمام شود." بعدشم فراموش نکنید خود مهماندوست و بیگی هم محصول سیستمی هست که این مرد پایه اشو گذاشت. از راه رسیده نبود که بخواد تصمیمات خلق الساعه بگیره
۱
محمد
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
بشین جناب
این پولادگر اگر عرضه داشت دونفرو نگه می داشت اگر نگاهی به سابقه مهماندوست بندازی متوجه میشی کی به تیم ملی خدمت کرده و برای اولین بار ایران رو قهرمان جهان کرده.بازم بیایین از این پولادگر احمق مزدور دفاع کنید.
سرور لنگ
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
خیلی حال کردم یه ایرانی تو غربت برنده شد . نوش جونشون . تا بسوزی
۲
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
رضا مهماندوست با روزنامه اعتماد در سال 91 مصاحبه کرده که که بخش هاییش رو مینویستم
رضا مهماندوست : اگر به پیشنهاد خارجی ها جواب مثبت بدهم به عنوان یک خائن از من یاد خواهند کرد.
آقای سید محمد پولادگر من را کنار میگذارید عیبی ندارد اما چرا حقم را نمیدهید ، این پول حق فرزند معلول من است.
پولی که به من ندادند برای درمانش هزینه کنم را برای ختمش پرداختم .

خودتون قضاوت کنید مردم
۲
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
و البته سرکار خانوم کیمیا علیزاده هم محصول سیستم ایشونن
۱
محمد
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
سرکار خانم کیمیا علیزاده بخاطر اینکه توی قسمت بانوان این دیکتاتوری های همین آقای پولادگر نیسته موفق شدند بعدم یادتون نره نزارین پیروزی های کوچک جلوی چشمتونه بگیره خانم کیمیا کار بزرگی کرد اما واقعا لیاقت تکواندو ما از این بیشتره.
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۵
کار کردن با احمقهایی مثل تو افتخاری نیست!!!!
مزدوری بهتر از کار با ارازل بی شعوری مثل تو هست!!!
۱ ۱
محمد
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
واقعا متأسفم برات اگر تمام مردم ایران مثل اتو فکر می کردند الان دیگه ایرانی وجود نداشت.لااقل اگر مرد نیستی شعور داشته باش دوست عزیز امام حسینم گفته آزاده باش چرا باید با این همه تجربه جایی کار کنه که حقشو می خورن.بعدشم کارش واقعا حرفه ای بوده.
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
مزدور خودتى که هزارساله چسبیدى به میز ریاست،گوش ملت ازاراجیف عوضى هایى مثل تو پره
۲
امیرحسین امیرحسام
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۵
پولادگرتاتکواندوی ایرانو نابود نکنه ول کن نیست بابابروبذاریه نفرباتفکرجدید بیاد توی این سی سال ریاست هرچی توچنته داشتی روکردی دیگه چیزی نداری
۲
بهزاد
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
رییس شاسکولی که فقط با دعا و ورد بخواد نتیجه بگیره از این بهتر نمیشه . نمیشه به جای برنامه ریزی دعا کمیل بخونی و قهرمان المپیک بشی که. مرتیکه ریاکار
۲
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۷
آقا شما درست میگی اونا مزدور اونا خائن ،جنابعالی چرا تو المپیک نتیجه نگرفتی اقای پولادگر حیا کن لطفا .این صندلی از تو دیگه خسته شده
۲
پدر برزو
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
قیافه اش داد می زنه چکاره است... هزاران گناه کبیره در چشمانش خانه کرده...
۲
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
پولادگر حیا کن ؛صندلیتو رها کن.ببین چه به روز تکاندو آوردی؟ تکواندوی کشور رو نابوددکردی.مدال کیمیا هیچ ربطی به تو و امثال تو نداره و نتیجه تلاشهای خودشه
۲
سەرکەوت فاتێحی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
آقای پولادگر، تو قیامت خدا مشخص میکنە کی مزدروە، اونوقت هم حرف برای گفتن داری؟
۲
عباس
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۳
مرتیکه تو اگه مهماندوست رو کنار نمیذاشتی الان آذربایجان برامون شاخ نمیشد خاک بر سرت کنم
۲
ali
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
تفسیر کار بیگی جای خودش این چه ربطی داره به بد مبارزه کردن تکواندوکار ما مشکل اینجاست که اکثر ورزشکاران ما شرایط روحی مناسبی برای مسابقات مهم ندارن آنالیز و اردو شرایط بدنی و سایر وسایل هم به کنار یه نگاه به شرایط زندگی نحوه تمرین و نتایج افرادی مثل حسن یزدانی و کیانوش رستمی و بهداد سلیمی نشان دهنده بهانه سایرین است در ادبیات آقای فولادگر هم اصلا جای بحث نیست خیلی مبتدیانه صحبت کرده
۱
محمد
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
دوست عزیز چرا تو المپیک های قبلی ما نتیجه می گرفتیم مگه اونجا هم همین جو نبوده.100% پولادگر مقصره که مهماندوست رو کنار گذاشته.
هادی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
آقای پولادگر شما که دم از وطن پرستی و غیرت میزنید لطفا هر چه سریعتر غیرت کرده و استعفا دهید و بیش از این صورت مسئله را پاک نکنید.
۲
محسن
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۹
نوع حرف زدن هر شخص بیانگر شخصیتشه. این آقا هم با اینجور حرف زدن نوع افکار سطح پایین خودش رو به نمایش گذاشت. بالاخره یه جا باید افرادی که لیاقت کرسیهای بالا رو ندارن ذات خودشون رو نشدن بدن. البته درسته که شاید رفتن از مملکت درست نباشه ولی اول باید دید که چه براشون کردن که بمونن. واسه اونایی که موندن چه میکنن؟ یادمدن نرفته که حتی به چند میلیونی که کمیته ملی المپیک داده بود هم بخل ورزیدن و حق آقای مهماندوست رو ندادن. اون آقای ذولقدر رو بگو که چه هم رنگ جماعت شد.
۲
#من یک مزدورم
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
اتفاقا به امثال تو باید گفت مزدور که بخاطر پر کردن جیبت حق فرزند معلول و بیمار آقای مهماندوست رو ندادین و فرزند ایشون مرد،مزدور شمایی که برای اینکه وضعیت مالی خدابخشی بهتر از بیگی بود به بهانه مصدومیت بیگی رو کنار گذاشتید در صورتی که سالم بود و مشکلی نداشت،مزدور شمایی که توی مدت ریاستت هر کسی بهتون انتقاد کرد درجا اخراجش کردین،خوبه یکنفر معنای مزدورو برای ایشون باز کنه که بفهمه مزدور کسی نیست که بخاطر نجات جون بچه دومش مجبور به ترک ایران میشه چون ایشون حقشو نداده و گذاشته جیب مبارک،مزدور کسی نیست که توی سیستم شما جایی نداره چون خانواده متمولی نداره،مزدور کسیه که روحشو به پول بفروشه که به شما بیشتر میخوره تا بیگی و مهماندوست.
۲
امیر
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۲۸
اقای پولادگر لطفا خجالت ما مردم ایران همگی پشتیبان مهماندوست فنی ترین سرمربی تکواندو جهان هستیم مگه شما نبودی که با لجاجت و کینه ورزی بخاطر ماهیانه دو میلیون تومان که حق فرزند معلولش بود ا خراجش کردین دو المپیک بدون مدال .لطفا اگه مزدورو خائن نیستی استعفا بده ما مردم ایران شما رو مزدور میدونیم که با سومدیریت همه رو فراری دادی .
۳
باران
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
آقای مهماندوست و میلاد بیگی هموطنان عزیزم! مدالی که گرفتید مبارکتون باشه. نوش جونتون. همه ی مردم ایران متوجه شرایط شما هستن. همه می دونن که اگه امکانات نسبی فراهم بشه یا حتی بدون امکانات و با دادن کمی راحتی خیال هیچ کدوم از شما پرچم کشورتون رو به کشور دیگه ترجیح نمی دین. معلومه که برای میلاد بیگی خیلی سخت بوده که با پرچم کشور خودش مدال نگیره اما مسولیت همه ی اینا به گردن کسیه که نه گذاشت نماینده ی ایران مدال بگیره نه میلاد بیگی طلا. آرامش روحی رو هم از نماینده ی ایران گرفت هم از میلاد بیگی. جو المپیک به اندازه ی کافی سنگین هست. یه جوون بیست و چند ساله مگه چه قدر فشار می تونه تحمل کنه معلومه که پس می کشه و متاسفانه ممکنه همه چیزبیفته گردن نماینده های تکواندو مون . به عنوان یک هموطن از آقای مهماندوست و بیگی می خوام اینقدر مدال های خوشرنگ بگیرن برای آذربایجان تا بی کفایتی رییس فدراسیون ثابت بشه. آرزو می کنم آقای مهماندوست و همه ی قهرمانای واقعی مملکتم در کنار خانواده شون شاد و سلامت و پیروز باشن.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر