فهرست
پاتک آرسنال به منچستریونایتد؛ توپچی ها به دنبال اسمالینگ
پاتک آرسنال به منچستریونایتد؛ توپچی ها به دنبال اسمالینگ

پاتک آرسنال به منچستریونایتد؛ توپچی ها به دنبال اسمالینگ

آی اسپورت- به گزارش سایت گل، آرسنال قصد دارد در تابستان پیش رو، کریس اسمالینگ، مدافع منچستریونایتد را به خدمت بگیرد.

با وجود اینکه آرسن ونگر هنوز قراردادی برای فصل بعدش امضا نکرده، ولی لیست بازیکنان مورد نظرش را در اختیار مدیران آرسنال قرار داده که اسمالینگ جزء آنهاست.

پیش از آنکه در سال 2010، اسمالینگ از فولام به یونایتد بپیوندد، ونگر او را تحت نظر داشته ولی در آن مقطع نتوانست او را به آرسنال ببرد.

با وجود مصدومیت‌های متعدد، اسمالینگ 24 ساله تا به حال، 120 بازی برای یونایتد انجام داده ولی هیچگاه نتوانسته خود را به عنوان بازیکن اصلی این تیم معرفی کند و در ترکیب اصلی جایی برای خود پیدا کند.

به تازگی اسمالینگ توسط باشگاه یونایتد جریمه نیز شده است. وی در حالی که مصدوم بود، در یک مهمانی شرکت کرده بود و مویس که در حال حاضر به پرتغال سفر کرده، معتقد است که این مدافع ممکن است در لیست مازاد یونایتد قرار بگیرد.

آرسنال قصد دارد برای خرید او، 12 میلیون پوند هزینه کند و همچنین حقوق هفته ای 52 هزار پوندی او، مشکلی برای لندنی ها ایجاد نخواهد کرد.

توپچی‌ها قصد دارند این مدافع انگلیسی را جایگزین باکاری سانیایی کنند که در پایان فصل قراردادش با آرسنال به پایان می‌رسد و از لیورپول، سیتی و موناکو پیشنهاداتی دارد.

همچنین توماس فرمائلن، کاپیتان آرسنال، پس از اینکه جایگاهش را به دلیل بازی‌های خوب کوشیلنی و مرته‌ساکر از دست داد، بعد از جام‌جهانی برای ماندنش در آرسنال تصمیم گیری خواهد گرفت و در صورت جدایی، اسمالینگ می‌تواند جایگزین خوبی برای او باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-18 13:27:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر