فهرست

در گوشی: مصدومیت مخفیانه مهاجم جوان تیم محبوب

آی اسپورت - بازیکن شاخص یکی از تیم‌های معروف لیگ برتری مدت‌‌هاست با مصدومیت جدی دست و پنجه نرم می‌کند، اما با این حال هنوز تصمیم ندارد پای خود را به تیغ جراحی بسپارد. این بازیکن که در پست مهاجم بازی می‌کند، اوایل فصل پیش از ناحیه رباط صلیبی زانو دچار کشیدگی شدید شد و بر خلاف نظر پزشکان زانویش خود را به تیغ جراحان نسپرد.مهاجم مذکور به خاطر همین مصدومیت چند ماهی دور از میادین بود و در این مدت روزی دو نوبت به فیزیوتراپی پرداخت. جالب توجه اینکه این بازیکن هنوز با این مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و برای اینکه بتواند بازی کند مرتب به فیزیوتراپی می‌رود.
مصدومیت مهاجم تیم معروف نه تنها در عملکرد این بازیکن تأثیر منفی گذاشته، بلکه در فصل نقل‌وانتقالات مانع لژیونر شدن این بازیکن هم شد. یک تیم روسی این بازیکن را چند ماهی زیر نظر داشت و در نهایت برای باشگاه او دعوت‌نامه رسمی فرستاد وحتی حاضر شد پول خوبی به این باشگاه بابت رضایت‌نامه بدهد که در نهایت این انتقال به دلایلی نامعلوم منتفی شد. البته نامعلوم برای هواداران و مسئولان این باشگاه از این جهت که خود این بازیکن به یکباره اعلام کرد به خاطر علاقه‌مندی شددید به تیم فعلی‌اش نمی‌خواهد راهی فوتبال اروپا شود در حالی که واقعیت چیز دیگری بود.مهاجم جوان تیم معروف بعد از مشورت با پزشکان به این نتیجه رسید که اگر در تست پزشکی تیم روسی شرکت کند، نه تنها به خاطر مصدومیت زانویش رد خواهد شد بلکه در بازگشت به ایران حتی در تیم فعلی خودش نیز جایی نخواهد داشت و مجبور خواهد شد زانویش را عمل کند. اینکه حالا در تست پزشکی ایفمارک چرا مصدومیت مهاجم مذکور مشخص نشد، در نوع خود عجیب است. پیش از این هم در فوتبال ایران سابقه داشته که برخی بازیکنان بعد از انتقال به یک تیم و انجام دو سه بازی، مشخص می‌شود که مصدومیت شدید دارند و باید پای خود را به تیغ جراحان بسپارند.مشابه چنین اتفاقی اخیرا در یکی از تیم‌های بزرگ هم رخ داده و بازیکن جدید این تیم بعد از انجام بازی‌های ضعیف در هفته‌های ابتدایی در نهایت کارش به عمل جراحی زانو کشید. البته مهاجم معروف با فیزیوتراپی مداوم و تقویت زانویش خیلی تلاش می‌کند زمان عمل جراحی خود را به تعویق بیاندازد و منتظر یک فرصت ایده‌ال است تا این کار را انجام دهد.مسئولان باشگاه معروف بدون اینکه از مصدومیت مهاجم خود آگاهی داشته باشند، با او قرارداد بلند مدت امضا کرده‌اند و خیلی هم خوشحالند از اینکه این بازیکن پیشنهاد تیم روسی را رد کرده و در تیم‌شان مانده است. اینکه حالا این قضیه تا چه زمانی مخفی بماند مشخص نیست، اما آنچه مشخص است، این مهاجم با وضعیتی که دارد نه به تیم ملی دعوت خواهد شد و نه می‌تواند در شرایط ایده‌ال برای تیمش به میدان رود.


منبع: روزنامه هفت صبح
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-20 08:56:56
نظر دهید

۶ نظر
امید ونکوور
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۰
داش اصلان معلوم نیست علیپور پرسپولیس. بد با کشیدگی رباط اینطور نمی دوید .
علی کچـــل
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
خدایا شما دیگه چه ... هستید گند مصدومیت کنعانی در آمده میخواید بگید پرسپولیس هم آره ؟ علی علی پور اگه مصدوم بود 90 دقیقه مثل چیز تو زمین نمی دوید ...
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۱
علیپور
هادی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۳
علی علیپور
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۹
آدم کچل باشه ولی اینقدر بی شخصیت نباشه که ظاهر دیگران رو مسخره کنه
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۷
علیپور اگه مصدوم بود این قدر نمی دوید.... الکی شایعه درست نکنین ..... علیپور هر بازی 10 کیلومتر دوندگی داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر