فهرست

سوالی که کنفرانس سرمربی بارسا را تعطیل کرد چه بود؟

آی اسپورت - انتشار گزارش‌های ضدونقیض درباره آینده کلودیو براوو، هواداران و رسانه‌ها را سردرگم کرده است و این داستان با امتناع مسئولان و سرمربی باشگاه از پاسخ دادن در این خصوص همچنان ادامه دارد. روز گذشته (جمعه) یکی از خبرنگاران تلاش کرد که در خصوص آینده براوو اطلاعاتی از لوئیس انریکه، سرمربی کاتالان‌ها بگیرد، اما تلاشش نافرجام ماند چون مدیر رسانه‌ای باشگاه مانع این کار شد.
 
خبرنگار کنجکاو از انریکه درباره شایعه پیوستن براوو به منچسترسیتی پرسید و گفت: پس از بازی قبلی تیم، روبرت فرناندس، مدیر ورزشی باشگاه گفت که براوو تا روز شنبه دروازه‌بان بارسلونا می‌ماند و برابر رئال بتیس هم بازی می‌کند و بعد از این بازی درباره آینده او تصمیم‌گیری خواهد شد. در حالی که هنوز پرسش این خبرنگار تمام نشده بود، مدیر رسانه‌‌ای باشگاه بارسلونا حرف او را قطع و درخواست پرسش سؤال بعدی را کرد اما خبرنگار اسپانیایی سؤالش را ادامه داد و پرسید: چرا برای بارسلونا اینقدر سخت است که اعتراف کند ممکن است براوو را از دست بدهد؟
 
بعد از مطرح شدن این سؤال، مدیر رسانه‌ای باشگاه بارسلونا نشست خبری را متوقف کرد و لوئیس انریکه هم از اتاق کنفرانس خارج شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-20 09:58:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر