فهرست

به مسائل باشگاهی فکر نمی‌کنم؛ طارمی جوابِ برانکو را داد؟

آی اسپورت - چند روز پیش بود که از اردوی تیم ملی در ایتالیا خبررسید مهدی طارمی قصد داشته برای بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس پادرمیانی کند. این خبر با واکنش تند برانکو ایوانکوویچ روبرو شد. برانک به طارمی هشدار که سرش به کار خودش باشد! حالا طارمی در مصاحبه با سایت سازمان لیگ حرف‌هایی زده که به نظر می‌رسد به نوعی پاسخی به برانکو هم داده است.
 
طارمی گفته است:«من باید به نقش رسانه‌ها هم در موفقیت تیم ملی هم اشاره کنم. اکنون که ما در اردو هستیم، بیش از هر چیزی به آرامش نیاز داریم و خوشبختانه این اتفاق هم رخ داده است. من به شخصه وقتی به تیم ملی می‌آیم دیگر به هیچ عنوان به مسائل باشگاهی فکر نمی‌کنم و فقط فکر و ذکرم تیم ملی و شاد کردن دل مردم است. سایر بازیکنان هم همین شرایط را دارند. در اردوی تیم ملی همه از کادر فنی بگیرید تا بازیکنان همه فقط به تیم ملی فکر می‌کنند. خیلی امیدوارم با کمکی که رسانه‌ها می‌کنند و تلاش‌شان برای حفظ آرامش اعضای تیم، شرایط برای صعود تیم ملی به جام جهانی هموارتر شود.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-20 10:19:42
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
نه خواسته فضولا رو بشناسه که شما اولین نفر بودید تبریک برای کسب این عنوان ،از مقام قهرمانیتون خوب دفاع کردید
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
یکی مربی زیدان و فیگو بوده اون یکی در حد طارمی و رضاییان هم نیست
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۶
سایت کیسه کش هستین 100 درصد .... طارمی گفته به مسائل باشگهی فک نمی کنم..... این چه ربطی داره که جواب برانکو رو داده باشه؟؟؟؟؟؟
24 ابدی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
پرسپولیسیم ولی از طارمی متنفرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر