فهرست

استتوس: ادبیات شرم‌آور آقای پولادگر

1. نهاد بالادستی رییس فدراسیون تکواندو، وزارت ورزش است. اگر آقای گودرزی با این مهملات و چرندیات که آقای پولادگر گفته، مقابله بکند و به این ادبیات و به این نگاه تذکر بدهد و او را وادار به عذرخواهی بکند که هیچ، اما اگر دست به کار نشود، ورزشی نویسان باید دست به کار شوند و او را روشن کنند این کلمات نه تنها میزان عرق و علاقه شما به وطنتان را نشان نمی دهد که اتفاقا نهایت بی ادبی و ناآگاهی شما را می رساند.
2. برادر محترم، آقای پولادگر! اینکه کسی برتر از شما گیرم با ملیت ایرانی اما زیر پرچم کشوری دیگر شما را شکست دهد، نشان مزدوری نیست. حتی اگر طرف به خاطر پول بیشتر حاضر شده باشد، تابعیت غیر بگیرد. انسانها آزادند انتخاب کنند ایرانی بمانند یا هر ملیت دیگر بپذیرند.
3. مزدور کسی است که به جای تلاش و یادگیری و زحمت، پول بگیرد و بیت المال را ببلعد و آخرش هیچی به هیچی.
4. تیم ملی پینگ پنگ آمریکا را اغلب چینی ها تشکیل می دهند. بسیاری از چینی ها تصمیم گرفته اند برای زندگی بهتر فرار از جمعیت زیاد یا هر دلیل دیگر به کشوری مثل آمریکا مهاجرت کنند و همانجا به جایی برسند.
5. لیلا رجبی بلاروس تغییر ملیت و مذهب داده و برای ایران تلاش می کند. او در فرآیند تلاش برای ایران باید بلاروسها را هم جا بگذارد. باید از سوی بلاروسها متهم شود به مزدوری؟ او در بلاروس لابد نمی توانسته جز بهترینها باشد اما شاید در کشوری مثل ایران و برای تلاش در سطح آسیا حتمن موفقیتهای بیشتری به دست می آورده که به این تغییر تابعیت رضا داده. علاوه بر او اولنا تیتارنکو که مدتی در تیم پینگ پینگ زنان ایران بود. آنها هم مزدورند یا چون زیر پرچم ایران آمده اند، از اتهام مزدوری مبرا؟
6. آقای پولادگر عزیر به جای این ادبیات شرم آور، کمی تلاش کمی نگاه علمی به جای خواندن قرآن هنگام هر مسابقه و به جای نذر و نیاز، سعی کنید تکواندوی ایران را از این فضاحت نجات دهید. کار سختی است اما نشد ندارد.
7. شاید بهتر باشد زنگ بزنیم روابط عمومی فدراسیون تکواندو و خیلی مودبانه از آقای رییس فدراسیون بخواهیم رسما به خاطر این ادبیات عذرخواهی کند.


سحر طلوعی
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-08-20 13:32:23
نظر دهید

۱۳ نظر
محمد
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
من قصدم دفاع از پولادگر نیست ولی در مورد کلمه مزدور که معنی بدی گرفته مخصوصا بعد انقلاب.مزدور یعنی کسی که در برابر انجام کاری پول دریافت کنه. دقیقا یادم نیست ولی در یکی از داستان های کوتاه اوایل دوران پهلوی ،نویسنده یکی از شخصیت ها رو مزدور بانک معرفی کرده بود که منظور کارمند بوده، نمونه دیگه اش کلمه لیبرال هست که در ادبیات سیاسی ایران یه نوع فحش محسوب میشه
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
مزدور کسی است که به جای تلاش و یادگیری و زحمت، پول بگیرد و بیت المال را ببلعد و آخرش هیچی به هیچی = پولادگر
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
وقتی دید ملی داری و رنگی نمی نویسی لذت میبرم
کاش همه ما همیشه همینجور باشیم
مرسی از اینکه حرف دلمونو زدی
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
فقط تاسف میخوریم افرادی با این همه استعداد شهروند و صاحب کشوری هستند که عنوان پنجمین کشور ثروتمند دنیا رو داره ولی به جایی میرسن که مجبورن به کشور حقیری مثل اذربایجان برن فقط این نیست تعداد بالای مهاجران ایرانی که تو سراسر دنیا هستند و خیلی نابغه هم توشون هست هم تاسف برانگیزه
نادر
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
تو اینکه اون بازیکن و مربی کار بدی کردن هیچ شکی نیست ولی این بی عرضگی و ضعف مدیریت خودت رو می رسونه استاد
چرا قبلا فکر اینجا رو نکرده بودی؟
نادر
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
کار اون بازیکن و مربی هم به هیچ وجه خوب نبود بلکه زشت بود
فکر کن کریم باقری می رفت برای آذربایجان بازی می کرد انهم جلوی ایران
خوشت میومد؟
یوسف
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
کاملا درست
jaber
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
درود به شرفت. حرف دلمون و زدی. از سال 77 تکواندو کار میکنم. این آقا مثله اقتاپوس چنبره زده رو صندلی فدراسیون و هرکاری دلش میخواد انجام میده. چندین ساله تکواندوی ایران داره درجا میزنه به دلیل بی لیاقتی آقای پولادگره. ایشون باید برن دنبال مداحی و منبر نشینی . ورزش روز دنیا دیگه جای دعا و جادو جنبل نیست . این و کی میخوان بفهمن.
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۲
حرف درستی زده. اونها مزدور و وطن فروش و خائن هستند و شما الکی توجیه نکنید
همت احدی
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۰
بسیار مطلب زیبایی بود
-
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۴
مزدور خود پولادگر است.کمی شرف که موجود باشد(که موجود نیست )علت یابی کن که چرا رفتند؟!قطعا بالاترین دلیل محکمه پسند،ریاست شخص شماست بی لیاقت و البته منصوب هستید تا منتخب!!!!چون از بالادست منصوب هستید از وزیر هم کاری ساخته نیست.فقط چند روز از مرگ بسکتبالیست سابق که در فرق مطلق فوت کرد نمیگذرد،زندگی و مرگ امثال او،عبرت بقیه است.
مهرداد خ
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۰
الان اینایی که به این دو میگن مزدور یا وطن فروش، آیا اگه یه روز اینا به مشکل برخوردند به دادشون میرسن یا اون موقع میکن به ما چه میخواستن این راه رو انتخاب نکنن! آیا هیچ کدوم از ما حاظریم برای خاطره وطنمون رایگان کار کنیم؟! اگه ایران اینارو میخواست نگهشون میداشت پس حتما نخواستنشون. خوب اینا هم رفتن یه کشور دیگه و تلاش خودشونو کردن. حالا اگه میباختن چیزی نبود ولی حالا که بردن آقایون بدجوری دارن میسوزن. پس لطفا بیخودی و بی منطق و راحت به کسی انگ مزدوری و وطن فروشی نزنید که چه بسیارن کسائیکه تو وطنشونن و هیچ غیرتی به اون ندارن.
سیاوش
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
آفرین بانو ؛ عالی نوشتی ؛ عالی ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر