فهرست

کارشناسی: مشکلات دفاعی لیورپول

آی‌اسپورت – سام وُکس و آندره گری دیشب دو بار دورازه‌یِ سیمون مینیوله را در ترف مور باز کردند، تا شاگردانِ شون دایش اولین پیروزی‌شان را در بازگشت به لیگِ برتر جشن بگیرند. ضعف خطِ دفاعیِ لیورپول در حالیکه هفته‌یِ اول هم در پیروزیِ جذاب در امیریتس سه بار به زانو در آمده بود، این بار هم آشکار شد. کاراگر که خودش یکی از مطمئن‌ترین مدافعینِ تاریخِ قرمزهایِ مرسی‌ساید است، بعد از بازی در این باره گفت: «این مشکلِ بزرگی در دورانِ برندان راجرز بود و هنوز ادامه دارد و کلوپ رفعش نکرده.»
 
«کلوپ یک تابستون وقت داشته ببینه در چه پست‌هایی نیاز به بازیکنِ جدید داره، اما تمام خریدهایِ گرانقیمتش در سویِ اشتباهِ زمین (خطِ حمله) بوده. فراموش نکنید که لیورپول علی رغم پیروزی مقابلِ آرسنال سه گل خورد، پس از نظر دفاعی نمایشِ ضعیفی داشت.»
 
«بازی مقابلِ برنلی بازی متفاوتی بود و نوع دیگری از دفاع کردن با خودش داشت. لیورپولی‌ها برایِ دقایقِ خیلی زیادی از بازی صاحبِ توپ بودن و اصلا لازم نبود دفاع کنن، با ضدحمله‌هایِ زیادی مواجه میشدن. دقیقا برعکسِ هفته‌یِ پیش. و اونا نتونستن با این خطر کنار بیان و مهارش کنن. گری هر وقت از کانال‌های کناری حرکت میکرد رگنار کلاوان و دژان لوورن را به دردسر مینداخت. گلِ دوم ضربه‌ای کشنده به لیورپول بود. چون بازگشت از دو گل مقابل برنلی که خیلی خوب دفاع میکنه کارِ خیلی سختیه.»
 
کلوپ این تابستان غیر از کلاوان، جول ماتیپ را هم به عنوانِ مدافع به تیمش اضافه کرده است، اما کاراگر اعتقاد دارد لیورپول هنوز در این منطقه نیاز به بازیکنِ جدید دارد: «به نظر میرسه اونا در خطِ دفاعی و حتی هافبک دفاعی دچار کمبودِ بازیکن هستن. جوردن هندرسون هافبک دفاعی نیست و تنها بازیکنی که در این پست بازی میکنه امره چانه، اون هم به این خاطر که گویا لوکاس لیوا بازیکنِ مازاده.»
 
«درباره دفاع چپ هم میتونیم بحث کنیم. امروز جیمز میلنر در این پست بازی کرد. لیورپول هنوز بازیکن کم داره و باید ببینیم با این پولی که از فروشِ بنتکه گرفته تا 31 اوت دوباره واردِ بازارِ نقل و انتقالات میشن یا نه.»
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-21 08:48:16
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
این کلوپ هم هنوز متوجه نشده که برای موفقیت توی لیگ برتر باید خرج درست حسابی کرد وگرنه با کالاوان ومینیوله و لورن و لوکاس تو لیگ برتر کاری از پیش نمیره...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر