فهرست

در نقد به تصمیمات جدید منصوریان: راه را کج می‌روی، استاد!

آی‌اسپورت- فارغ از این که تصمیم علیمنصور برای نشستن روی نیمکت استقلال درست بود یا نه؛ جدا از این که با حضورش در استقلال، زمان نقل‌وانتقالات را خوب سپری کرد یا نه؛ بدون توجه به اشتباهات فنی‌اش در چهار بازی نخست استقلال؛ به بررسی این برهه از زمانی می‌پردازیم که لازم است تیمش را تقویت کند. استقلال در این فصل نشان داد که باگ‌های زیادی دارد و از روی نیمکت تا صندلی مدیریت و بازیکنان درون زمین نیاز به جابه‌جایی دارند. جابه‌جایی‌هایی که بیشترش با تصمیم مستقیم علیرضا منصوریان صورت می‌گیرد. او است که مدیرفنی تیم را انتخاب می‌کند و بهتاش فریبا را به نیمکت استقلال هدیه می‌دهد. در خبرها آمده که علیرضا منصوریان از پادوانی یا عقیلی به عنوان تقویت خط دفاع استقلال استفاده می‌کند.

پیشکسوت استقلال کار مربیگری را با سایپا شروع کرد. او سه فصل در این تیم کمک مربی بود و مدتی هم طعم نفر اول بودن را چشید. دو فصل در صبای قم و دو فصل هم در استقلال کمک مربی بود. او در زمان حضور پرویز مظلومی روی نیمکت استقلال می‌نشست که فوتبال خوبی از آن تیم پرستاره دیده نمی‌شد. در این بین سرمربیگری مهرکام پارس را هم در لیگ یک پذیرفته بود که در آن تیم هم ناکام بود. حالا مشخص نیست فریبا با کدام تجربه موفق می‌خواهد وارد فوتبالِ روز شود و استقلال را از این بحران خارج کند.

و اما لئورناردو پادوانی و هادی عقیلی. دو مدافعی که به کندیِ حنیف عمران‌زاده. هر دوی این بازیکنان، عمده ضعف‌شان خالی ماندن فضای پشت‌شان تا دروازه است. هم عقیلی و هم پادوانی در مقابل مهاجمان سرعتی کم می‌آورند. جالب است که ضعف استقلال هم در این فصل همین مورد است. مدافعانی کند و خالی ماندن فضای بین رابسون و مگویان. با اضافه شدن پادوانی به این زوج، باید منتظر اتفاقات عجیب‌تری در دفاع استقلال باشیم. حسام محسنیان
  ۸  
آی اسپورت
2016-08-21 23:15:06
نظر دهید

۸ نظر
پدر سوم برزو
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
پسرم بروز کجایی دقیقا کجایی
حمایت تا قیامت البته قیامت یعنی دربی و دوباره چهارتایی شدن
هخخخخخخخخخخخخ
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
علی منصور کلوپ تا اخر پشتتیم .
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
از آن کچل به این کچل که چه
آبی
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۷
برهه نوسینده جان نه برحه
pers
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
اندکی صبر هوادار اندکی صبر که فضای فرشینگ نزدیک است!!!!
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
خیلی هم خوبه خخخخ
بذارین هر کاری میخواد بکنه تا دربی ما 4 تا دیگه بزنیم بعد اخراجش کنین خخخ
سرور لنگ
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
چشم الان سفارش میدم از لالیگا مدافع سرعتی بیارن . مدافعان اکثر تیما کندن مرد حسابی سرعتی کجا بود
پدر برزو
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
پدر سوم؟!!! وات؟!!! به من تهمت می زنین با این اسم :)))))))))))))))))))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر