فهرست

چهره روز: دیپورتیِ صنعت نفت، آقای گل لیگ یک!

آی اسپورت- محمد عباس‌زاده پس از بازگشت به لیگ یک، روزهای خوبی را سپری می‌کند. او در دو بازی چهار گل به ثمر رساند. مصاحبه عباس‌زاده با ورزش‌جوان را می‌خوانید:


در نیمه دوم بهتر از نیمه اول هستیم
در نیمه اول مقابل ایرانجوان بوشهر خوب نبودیم، 2 موقعیت صددرصدی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و علاوه بر آن هوا هم گرم و شرجی بود و همین مساله روی نتیجه بازی تاثیرگذار شد. اما در نیمه دوم هوا خنک‌تر شد و توانستیم بهتر کار کنیم حتی می‌توانستیم یکی، دو گل دیگر هم به ثمر برسانیم ولی در نهایت گل خوردیم و نتیجه طور دیگری رقم خورد. می‌توانستیم خیلی راحت بازی را ببریم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. مقابل مسجدسلیمان هم خیلی خوب بازی را شروع کردیم، ما همیشه از نیمه دوم روی روال بازی می‌افتیم و گلزنی می‌کنیم.


در دو هفته حضورم در نساجی به این تیم امیدوار شدم
3 هفته از بازی ها گذشته نمی‌توان الان نظر قاطعی در خصوص نتایج کسب شده گفت. در هفته‌های پنجم و ششم به بعد می‌توان گفت که هر تیم چه عملکردی داشته است، تا تیم بخواهد جا بیفتد زمان می‌برد. زمانی که به اینجا آمدم خیلی امید نداشتم اما زمانی که بچه‌های تیم و تمریناتشان را دیدم واقعا امیدوار شدم. اگر با همین روند رو به جلو برویم مطمئن باشید جزو مدعی‌های صعود خواهیم بود. اول فصل نمی‌توان نظر قطعی داد به طور مثال شما دیدید که پرسپولیس سال گذشته در هفته‌های اول نتایجی کسب نکرد اما در روزهای پایانی لیگ به رتبه‌ای ناباورانه دست یافت. امیدوارم با تمرینات بیشتر و همت همه به آن هدفی که مدنظرمان است برسیم، به شخصه به این حضورم در اینجا و کار با این تیم امیدوار شدم.


وقتی در یک بازی چمن کوتاه می‌کنند فکر می‌کنید فوتبال ما حرفه‌ای است؟
هیچ حرفه‌ای‌گری در این فوتبال نمی‌بینم، لیگ‌برتر هم حضور داشتم تیم‌مان حرفه‌ای نبود چه برسد به لیگ یک‌مان، اصلا حرفه‌ای‌گری در فوتبال نمی‌بینم. در بازی اول مقابل اکسین البرز نیم ساعت قبل از بازی داشتند چمن زمین را کوتاه می کردند، بازی را عقب می‌اندازند، به نظر شما این لیگ حرفه‌ای است؟ فوتبال ما اصلا حرفه‌ای نیست؛ نه لیگ‌برترش نه لیگ یک. این صحبت‌ها فقط نظر من است شاید کس دیگری این نظر را نداشته باشد.


لیگ یک فقط جنگ است
3، 4 سالی است که از لیگ یک دور بودم و شناخت آنچنانی از تیم‌های لیگ یکی ندارم اما در کل در این سه بازی تیم‌هایی که با آنها رقابت داشتیم خوب بودند. همه از لحاظ بازی جنگندگی داشتند و خوب بودند. در لیگ یک همه‌اش جنگ است و نمی‌توان گفت این تیم قوی یا آن تیم ضعیف است همچنین چیزی نیست و کل بازی‌ها سخت است.


صنعتی‌ نفتی‌ها گفتند مشکل قلبی دارم
قرار بود در تیم صنعت نفت آبادان حضور پیدا کنم، باوجود اینکه به سختی تیم‌های شهرستانی را برای بازی‌ کردن انتخاب می‌کنم ولی در نهایت آبادان را انتخاب کردم، بعد از چند روز گفتند که فعلا نمی‌خواهیم قراردادمان را با شما ببنیدم، پرسیدم چرا؟ در پاسخ اعلام کردند که شنیده شده محمد عباس‌زاده مشکل قلبی دارد و هزار جور صحبت دیگر که بماند، اما من به این صحبت‌ها توجهی نکردم و تنها پاسخم به آنها این بود که اگر مشکل دارم تست پزشکی را برای چه گذاشتند، تست پزشکی می‌‌دهم و اگر مشکلی داشتم با من قرارداد نبندید که آقای عیسی‌زاده قبول نمی‌کردند. فکر می‌کنم با این صحبت‌ها می‌خواستند ارزش مالی قراردادم را کم کنم که من هم هیچ وقت تحت این صحبت‌ها شخصیت فوتبالی‌ام را زیر سوال نمی‌بردم، به لیگ یک آمدم و در تیم نساجی توپ می‌زنم.


خودم رکورد خودم را می‌شکنم
آمدم نساجی تا دوباره خودم را زنده کنم و بار دیگر به شرایط خوبم برگردم. مطمئنا باشید به زودی زود به تیم محبوبم پرسپولیس برخواهم گشت و نظر کادرفنی این تیم را به خودم جلب خواهم کرد. می‌خواهم امسال بار دیگر رکورد آقای گلی‌ خودم را بار دیگر خودم بشکنم.در قائمشهر یقه همه‌تیم‌ها را می‌گیریم
شنیدم مس کرمان تیم خوبی دارد اگرچه شناخت آنچنانی از آنها ندارم ولی فکر می‌کنم نساجی تیم بهتری است. امید به برد داریم و مطمئن باشید که در قائمشهر یقه همه تیم‌ها را می‌گیریم.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-21 16:38:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر