فهرست

دستاورد قطبی از لیگ تایلند: اخراج بعد از سه ماه!

آی اسپورت - حضور در فوتبال تایلند، برای قطبی هم مثل فوتبالیست‌های ایرانی خاطرات زیاد خوبی نداشت. قطبی اواسط این فصل، هدایت بوریرام را بر عهده گرفت. بوریرام سه فصل پیاپی، با فاصله نسبتا زیاد قهرمان لیگ تایلند بود اما این فصل با الکساندر گاما نتایج خوبی نگرفت و زمانی که در رده سوم جدول قرار داشت، به قطبی سپرده شد. قطبی قرار بود بوریرام را به صدر جدول برگرداند اما آنقدر بد نتیجه گرفت که فاصله با صدر جدول به 19 امتیاز رسید.

مدیران بوریرام امروز تصمیم گرفتند تا پیش از پایان فصل، دست به تغییرات دوباره بزنند و قطبی را بعد از 3 ماه برکنار کنند. قطبی پیش از نشستن روی نیمکت بوریرام، حدود دو سال بیکار بود و فقط مدتی به عنوان دستیار کلایورت در تیم ملی کورسائو فعالیت می‌کرد.

قطبی که 8 سال قبل در اولین تجربه حرفه‌ای سرمربیگری پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر ایران کرد، پس از آن هنوز به هیچ افتخاری نرسیده است. او فصل دوم پرسپولیس را در میانه فصل رها کرد، تیم ملی ایران را به جام جهانی نرساند، از جام ملت‌های آسیا حذف شد و در شیمیزوی ژاپن هم بجز یک نایب قهرمانی جام حذفی، دستاورد خاصی نداشت.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-21 18:06:54
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
پرسپولیس هم بعد از قطبی به افتخاری نرسید!
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
قطبی در مقدماتی جام جهانی فقط سه بازی سرمربی بود. که 5 امتیاز گرفت. پیش از اون علی دایی در 5 بازی سرمربی بود که تنها توانست 6 امتیاز به دست بیاورد. قطبی در یک فصل حضور در پرسپولیس این تیم را قهرمان کرد. کاری که برانکو در دو فصل حضور نتوانست انجام بدهد. قطبی با تیم ملی در یک چهارم نهایی جام ملت ها حذف شد. یعنی همان مرحله ای که تیم ملی با کیروش حذف شد. پیدا کنید پرتقال فروش های دلال فوتبال ایران را سایت های ورزشی.
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۳:۱۹
تیم شیمیزو یک تیم درجه دو بود که هر سال ستاره های جوونش رو به بقیه تیم ها میفروخت و بعد از جدایی قطبی به لیگ دسته دوم سقوط کرد....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر