فهرست

خبر خوب وکیل پرسپولیس برای هواداران: کسر 6 امتیاز منتفی شد

آی اسپورت- پس از شکایتی که مانوئل ژوزه سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با استناد به قرارداد سال 91-92 خود با این باشگاه به فیفا انجام داده بود،باشگاه پرسپولیس در خطر کسر امتیاز قرار گرفت اما رایزنی هایی که طی هفته گذشته از سوی دو وکیل این باشگاه در سوئیس انجام شد بحث کسر شش امتیاز را به طور کلی منتفی کرد. همچنین براساس مذاکرات صورت گرفته دادگاه عالی ورزش (Cas) اعتراض باشگاه پرسپولیس را پذیرفت تا پرونده وارد فاز تازه ای شود. وکیل این باشگاه درباره رایزنی هایی که در زمان حضورش در مقر فیفا برای پرونده مانوئل ژوزه انجام گرفت، به کاپ گفت: «در کل می توانم بگویم صحبت های خوبی انجام شده است.مذاکرات در راستای احقاق حق باشگاه پرسپولیس صورت گرفته است. بحث کسر 6 امتیاز از باشگاه پرسپولیس به طور کلی منتفی است. پرونده به آن حوزه که بخواهد از تیم امتیازی کسر کنند نرسید. قرار است به زودی جزییات پرونده را با هماهنگی باشگاه در سایت رسمی اطلاع رسانی کنیم.با این وجود اتفاق خوب این بود که اعتراض باشگاه پرسپولیس از سوی دادگاه بین المللی ورزش پذیرفته شد.»

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-21 22:48:02
نظر دهید

۳ نظر
لنگ کثیف و متعفن
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۲
آره از جیب ملت و بیت المال وزارت لنگی بازم مثل همیشه بدهی های لنگ لجنو پرداخت میکنه
-
يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۲
400 میلیون دادند دادگاه تا دو باره پرونده رو بررسی کنه!!! حالا اگه حق را به جزه بدند یعنی 400 میلیون ضرر به اضافه هزینه وکیل!!!!!!!!!!!!!!
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
بابا فوتبال رو خصوصى سازى کنید تا بخش خصوصى با مدیران شایسته و دلسوز، نه از این دسته گل ها اب بده نه پول یامفت پرداخت شه ضمن اینکه پیشرفت فوتبال ایران هم مثل تمام فوتبال هاى موفق در گروى خصوصى سازیه مثل همه بخش هاى موفق و اقتصاد کارامد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر