فهرست

پشت پرده شکست یزدانی: محصول مشترک روسیه و آذربایجان

آی اسپورت - درحالی که درکشتی یزدانی و گازیموف آذربایجانی داور وسط و داور آمریکایی (هیئت ژوری) 2 امتیاز به پلنگ جویبار داده بودند اما میخائیلوف داور روس به همراه رئیس تشک ازبک با آن مخالفت کردند و حق کشتی گیرما را خوردند. ظاهرا میخائیل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه و عضوهیئت رئیسه اتحادیه جهانی دستور داده بود که ایران دیگرنباید مدال طلا بگیرد و داوران  روس و ازبک که در چنگ این رئیس مافیایی اسیر هستند دستورات را گوش کردند. 
ازطرفی بد نیست بدانید شرکت آنا هولدینگ آذربایجانی حامی و اسپانسراتحادیه جهانی کشتی است و فشارهای آذربایجانی ها نیزدررقم خوردن شکست عجیب و حق کشی رضا یزدانی بی تأثیرنبود.

منبع: رادنیوز
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-22 05:47:08
نظر دهید
۴ نظر
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۰۸
لبته یکی از داورا که ویدیو چک انجام میداد مدام میگفت باید دو امتیازو بدیم اما بقیه مخالفت میکردن.نمیدونم البته کجایی بود.اخرش هم که دو امتیازو ندادن سری به نشانه تاسف تکون داد.تو تصاویر مشخصه.
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
کل عالم در ما ایرانی ها مالیدن
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
کسی که میخاد طلا بگیره داورم میبره حسن یزدانی هم ٦-٠ عقب بود و کشتی گیر روس میرفت و میومد داورام کاری نداشتن بهش اما برد. این مزخرفات ناداوری تموم کنید
امین
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
تو اون کشتی داور بازوند کشتی بعد چی شد حتما ضربه فنی رو هم داور زد چرا تو دنیا تو هر رشته ای فقط با ما مشکل دارن داورا #خواهشا فرافکنی نکنید اگه آذربایجان فشار میاورد کشتیگیر آذربایجان فینالو دو بر یک نمیباخت تا بدون طلا بمونن تو کشتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر