فهرست

درباره محسن ربیع خواه: خرید کارآمد پرسپولیس

آی اسپورت - از همان روز اول خیلی‌ها نسبت به خرید محسن ربیع‌خواه توسط باشگاه پرسپولیس انتقاد کردند و گفتند این بازیکن نه‌چندان سرشناس که مصدومیت سنگینی را هم پشت سر گذاشته بود، به کار تیم نمی‌آید. با این وجود مصدومیت ناگهانی محمدامین آرام‌طبع در تمرینات پیش‌فصل باعث شد ربیع‌خواه در یک پست غیرتخصصی به بازیکن فیکس پرسپولیس تبدیل شود و در سمت چپ خط دفاعی قرمزها به میدان برود.
انتقادها از ربیع‌خواه به ویژه در پایان بازی با فولاد اوج گرفت؛ جایی که این بازیکن روی تنها نفوذ حریف به سمت دروازه سرخپوشان دچار اشتباه شد و پایه‌های اولین ناکامی فصل را گذاشت. بعد از آن بازی خیلی‌ها به ربیع‌خواه حمله کردند و برانکو ایوانکوویچ را بابت بازی دادن به او ملامت کردند. با این وجود مربی کروات پشت بازیکنش ایستاد. او در نشست خبری بعد از همان مسابقه به شدت از ربیع‌خواه حمایت کرد و مدعی شد این بازیکن کیفیت لازم برای بازی در پرسپولیس را دارد. برانکو در دو بازی بعدی هم این بازیکن را به میدان فرستاد تا او عملا اعتمادش به ربیع‌خواه را نشان بدهد. در حال حاضر ربیع‌خواه با 355 دقیقه بازی در پرسپولیس، بعد از علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی و حسین ماهینی، چهارمین خرید پرکار این فصل قرمزها محسوب می‌شود. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که دستمزد ربیع‌خواه با نفرات مزبور تفاوت فاحشی دارد. بازیکن پیشین پاس همدان با قرارداد 300 میلیون تومانی، بعد از صادق محرمی 200 میلیونی، ارزان ترین خرید سرخپوشان در این فصل بوده است. با این حال اگر قرار باشد فقط بین دستمزد و دقایق بازی تناسب برقرار کنیم، فعلا کارآمدترین خرید قرمزها، بازیکنی بوده که در ابتدا ذهنیت چندان مثبتی در مورد او وجود نداشت!


منبع: بانک ورزش
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-22 07:54:45
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۵۴
بجز اون بازی بقیه رو عالی بود
امینA
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
خیلی جالبه تا الان میگفتن با دلالی و فامیل بازی اومده و به برانکو تحمیل شده و حالا خرید کارامد پرسپولیس لقب میگیره ، چقدر شبیه ماجرای محمد انصاریه ......... زنده باد برانکوی بزرگ
کوهیار
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
فامیل یکی از اعضای هیئات مدیرس و داره با پارتی فیکس بازی میکنه و پاشنه اشیل پرسپولیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر