فهرست

صحبت‌های جهانیان و منصوریان؛ اولتیماتوم در محل تمرین

آی اسپورت - استقلال منصوریان بسیار دور از انتظارتر از آنچه همه هواداران استقلال تصور می‌کردند در چهار هفته ابتدایی عمل کرد و اگر نتایج بد فولاد خوزستان نبود، آبی‌ها قاطعانه رتبه آخر جدول را تصاحب کرده بودند. منصوریان که پس از دو فصل نسبتا خوب در نفت تهران راهی استقلال شده بود، برای درخشش در این تیم انگیزه‌های زیادی داشت اما شنیده‌ها حاکی از این است که او شاید حتی نتواند اولین فصل از قرارداد سه ساله خود را به پایان برساند.
 
شنیده‌ها حاکی از این است که منصوریان به دلیل رابطه بسیار خوب با مدیران قبلی استقلال یعنی افشارزاده و تیم مدیریتی‌اش، مورد غضب مرد همه کاره این روزهای استقلال یعنی شهاب جهانیان قرار دارد و حالا با این نتایج دور از انتظار بهانه خوبی برای تسویه حساب کامل به این رئیس هیات مدیره استقلال داده است. منصوریان اولتیماتوم جدی و صریحی از سوی جهانیان در جلسه‌ای که روز چهارشنبه در محل تمرین استقلال برگزار شد، دریافت کرده و اگر نتواند در دو بازی پیش روی استقلال برابر ماشین سازی و پرسپولیس حداقل یک برد و نتیجه آبرومند در دربی کسب کند، پس از پایان هفته هفتم و در تعطیلی سه هفته‌ای لیگ قطعا جای خود را به یک سرمربی خارجی خواهد داد.
 
سرمربی آبی‌ها در فرصت چهار هفته‌ای تعطیلی لیگ این فرصت را دارد که با حفظ تمرکز خود و بازیکنانش بتواند استقلال را به روزهای خوب خود بازگرداند اما شکل تمرینات این تیم نشان می‌دهد که او با از دست دادن حامیان اصلی‌اش روزگار خوشی را در استقلال ندارد که تصاویر منتشر شده از تمرین استقلال گواهی بر این موضوع است.

منبع: شفقنا ورزشی
     
آی اسپورت
2016-08-22 11:54:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر