فهرست

قاب روز: آخرین وضعیت زمین چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز

آی اسپورت - تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز که از 15 خردادماه آغاز شده بود، در اجرای زیرساخت زمین به مراحل پایانی رسیده است و سیستم هیتینگ نیز در زمین اجرا شد. اگر این برنامه در زمان تعیین شده اجرایی شود، تمام چمن تا 15 شهریورماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) پهن خواهد شد، اما پس از آن نیز زمین آماده برگزاری مسابقه نیست، چراکه چند روزی زمین چمن برای قوام پیدا کردن، تست نهایی و همچنین نهایی شدن شیب مناسب زمین چمن نیاز به زمان دارد تا آماده برگزاری مسابقه شود.
 
به‌نظر می‌رسد با این شرایط، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تا زمان دیدار هفته پنجم تراکتورسازی و پرسپولیس که 20 شهریورماه برگزار می‌شود، آماده شده باشد، اما شرایط برگزاری مسابقه در این ورزشگاه وجود ندارد، به این دلیل که پیمانکار ورزشگاه یادگار امام (ره) برای گرفتن استاندارد جهانی باید تمام مراحل تست چمن را اجرایی کند و اگر قرار به برگزاری مسابقه باشد، به مراحل اجرای کار آسیب خواهد رسید.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-22 12:00:15
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
تبریز لایقه بهترین هاست ..... تبریزیم ما همه تلاشمان را تا پای جان میکنیم که تو بهترین و ابادترین و توسعه یافته ترین باشی ....زنده باد ایران زمین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر