فهرست

کری‌خوانی یک استقلالی؛ از حالا مطمئنم دربی را می‌بریم

آی اسپورت- فرزاد مجیدی که فصل گذشته به عنوان آنالیزور و البته در مقاطعی از فصل به عنوان سرپرست موقت استقلال فعالیت می‌کرد، معتقد است که این تیم به روزهای اوج خواهد رسید.او از منصوریان حمایت می کند و از پیشکسوتان و هواداران استقلال می‌خواهد که حامی تیمشان باشند.


دوری از فوتبال چطور است؟من فوتبال را دنبال می کنم.الان هم فرصت دارم که حسابی ورزش کنم و حسابی وزن کم کردم.نسبت به گذشته 10 کیلو وزن کم کردم و خودم از این شرایط راضی هستم.فوتبال و ورزش را دنبال می ‌کنم و خوشحال می‌شوم که ورزشکاران ما در المپیک نتیجه می گیرند.باید به خانمو کیمیا علیزاده تبریک بگویم که واقعا عملکرد خوبی داشت و کار بزرگی انجام داد.یزدانی هم فوق‌العاده بود و طلا را با شایستگی گرفت.به رحیمی که تبریک می گویم و او هم می توانست طلا بگیرد.بابت اتفاقی که برای بهداد سلیمی که افتاد خیلی ناراحت شدم و گریه او گریه تمام ایران بود.به کیانوش رستمی هم تبریک می گویم.
اخبار استقلال را دنبال می کنی؟بله، من برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت دارم.استقلال و پرسپولیس همیشه برای هوادارانشان مهم هستند و بازیکنان استقلال باید خیلی تلاش کنند.من 9 سال در استقلال بازی کردم و باید بگویم بازی در این تیم با تیم های دیگر خیلی فرق دارد.بازیکنان جدید استقلال باید بیشتر دقت کنند و بازیکنان قدیمی هم باید بیشتر کمک کنند تا این تیم به روزهای خوبی برسد.مطمئن هستم روزهای خوب منصوریان و استقلال از راه می رسد.
حتما می دانی که دو هفته دیگر دربی برگزار می‌شود؟استقلال با این بازیکنان راحت پرسپولیس را می‌برد.از حالا می‌گویم که برنده دربی ما هستیم.
مدتی پیش حرف‌هایی جنجالی زدی که خیلی سرو صدا ایجاد کرد.در این خصوص صحبت کن.من هیچ وقت نخواستم استقلال را وارد حاشیه کنم.وقتی هم حرف زدم واقعیت‌ها را گفتم.من حتی اگر لازم باشد برای حمایت از استقلال به عنوان یک هوادار روی سکوها می نشینم.
در مورد روزهای سختی که منصوریان پشت سر می گذارد چه صحبتی داری؟پیشکسوتان و هواداران استقلال باید پشت منصوریان باشند.پارسال تیم ما صدرنشین بود اما پیشکسوتان انتقاد می کردند.الان استقلال پایین جدول است و انتقاد از تیم می تواند شرایط روحی تیم را به هم بریزد.استقلال نباید دشمن شاد شود و همه باید از این تیم، بازیکنان و منصوریان حمایت کنیم.منصوریان دوست و هم اتاق من بود و او را دوست دارم.امیدوارم علیرضا در استقلال موفق باشد.
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-22 13:33:19
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
از شهرداری ورامین و پاس همدان چه خبر؟ راستی کسی خبر داره دربی قبلی چند چند شد ؟چی ؟ 4 . صدا نمیاد . چند؟
راستی روز بعد بازی کی از سر تمرین فراری شد ؟ خخخ
ع ع ب
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
فرزاد جان چی می زنی گلم ؟؟؟ جنستو عوض کن ، توهمش خیلی بالاس ، حالتو خراب می کنه جیگر ....
pers
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
یه ذره فرهنگ فوتبالی نداری!!!هیچکدوم از استقلالیا ندارن!!!چون به جای تمرین و تلاش فقط فکر کری های بیهوده ای هستین که در نهایت باعث رسوایی میشه!!!برانکو از وقتی اومده پرسپولیس یک بارم ندیدم کری بخونه.البته اینا کری نیست اینا بغض و ارزو و کینه است و رویا که شما توش موندین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر