فهرست

قرعه کشی لیگ قهرمانان کی و چطور برگزار می شود؟

آی اسپورت- پنج شنبه شب ساعت 21:30 به وقت تهران، قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در موناکو برگزار می شود.
رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی، صدرنشین سید است و در پات یک قهرمانان 7 کشور اروپایی، اسپانیا، آلمان، انگلیس، ایتالیا، پرتغال، فرانسه و روسیه به آن ملحق می شوند. یعنی تیم زین الدین زیدان که در فینال دور گذشته این مسابقات اتلتیکومادرید را در میلان شکست داد، نمی تواند با بارسلونا، بایرن مونیخ، لسترسیتی، یوونتوس، بنفیکا، پاری سن ژرمن و زسکا مسکو هم گروه شود.
درباره جایگاه های باقی مانده که توسط ضرایب یوفا تصمیم گیری می شود، تا زمانی که 10 تیم باقی مانده در این تورنمنت مشخص نشده اند، نمی توان تصمیم گرفت. اما از قبل 6 تیم از 8 تیم سید 2 مشخص شده اند: اتلتیکومادرید، دورتموند، آرسنال، سویا، ناپولی و بایرن لورکوزن.
تاتنهام و بازل بسته به نتایج بازی های پلی آف این هفته، در پات 2 یا 3 قرار می گیرند و تیم هایی مانند منچسترسیتی، مونشنگلادباخ و سلتیک با توجه به نتایج به دست آمده در بازی های رفتشان شانس زیادی برای حضور در مرحله گروهی دارند.
همچنین دینامو کیف، لیون، اسپورتینگ لیسبون و آیندهوون حتما در پات 3 قرار می گیرند و تنها تیم سید چهار که تا به حال تائید شده، بشیکتاش است.
به هر حال همه چیز روز پنج شنبه و در موناکو مشخص می شود. در مراسم قرعه کشی همچنین مراسم انتخاب بهترین بازیکن فصل 16-2015 یوفا هم انجام می شود. 3 بازیکنی که کاندیدای نهایی این انتخابات هستند کریستیانو رونالدو، گرت بیل و آنتون گریزمن هستند.
مرحله گروهی لیگ قهرمانان 17-2016:
پات یک: رئال مادرید، بارسلونا، لسترسیتی، بایرن مونیخ، یوونتوس، بنفیکا، پاری سن ژرمن، زسکا مسکو.
پات دو: اتلتیکومادرید، دورتموند، آرسنال، سویا، ناپولی، بایر لورکوزن، نامشخص، نامشخص.
پات دو/سه: بازل، تاتنهام
پات سه: دینامو کیف، لیون، آیندهوون، اسپورتینگ لیسبون، نامشخص، نامشخص، نامشخص، نامشخص.
پات سه/چهار: کلاب بروژ
پات چهار: بشیکتاش، نامشخص، نامشخص، نامشخص، نامشخص، نامشخص، نامشخص، نامشخص
روز بازی ها:
اول: 13 و 14 سپتامبر
دوم: 27 و 28 سپتامبر
سوم: 18 و 19 اکتبر
چهارم: 1 و 2 نوامبر
پنجم: 22 و 23 نوامبر
ششم: 6 و 7 دسامبر
 کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-08-22 17:55:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر