فهرست

سیدجلال از تیم ملی و اردوی ایتالیا می گوید/ همه چیز خوب است

آی اسپورت- تماس با بازیکنان تیم ملی که در اردوی ایتالیا حضور دارند، کار راحتی نیست. کی روش برای درز نکردن اتفاقات تیم، سیاست هایی که در جنگ سرد استفاده می شد را به کار گرفته و امثال قادر، ایرج، سوشا و بهادر را در ترکیب تیمش قرار می دهد.
هفته نامه «فوتبال ایرانی» اما توانسته با جلال حسینی صحبت کند. کاپیتان پرسپولیس هم گفته همه چیز خوب است:«خوشبختانه همه چیز خوب است و جو فوق العاده ای در تیم ملی داریم. از آنجایی که مدتها بود بچه ها دور هم جمع نشده بودند دل مان هم برای یکدیگر تنگ شده بود. در کمپ تمرینی خوبی قرار داریم و بازی دوستانه هم انجام دادیم. در مجموع همه چیز خوب است و همه برای موفقیت تیم ملی یک دل و یک قلب شده ایم».
او درباره جو اردوی ایتالیا هم حرف جالبی می زند:«تا حالا تیم ملی را به این همبستگی و همدلی ندیده بودم. کی روش توانسته بچه ها را حسابی با هم رفیق کند و جو خوبی را در تیم ملی بوجود بیاورد. همه ما چه بازیکن استقلال و پرسپولیس و چه تراکتورسازی و ذوب آهن یا بقیه تیمها با انگیزه بالا تنها به موفقیت تیم ملی می اندیشیم. کار سختی پیش روی ما قرار دارد و باید از فرصت ها برای آمادگی بیشتر استفاده کنیم. در تیم ملی هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که مال کدام باشگاه هستیم و با هم کری داریم یا نه چون کی روش به ما یاد داده تمام تمرکزمان روی این مسئله باشد که بتوانیم کاری کنیم تا تیم ملی به موفقیت برسد».
سیدجلال معتقد است نتیجه گرفتن تیم ملی روی تمام ارکان جامعه ایران تاثیر دارد:«حضور در جام جهانی بر تمام بخش های جامعه تاثیرگذار است و شما می توانید از نظر اقتصادی و اجتماعی تاثیر فراوان آن را در جامعه مشاهده کنید. باید تمرکز بالایی داشته باشیم و با آمادگی کامل برای مقابله با حریفان آماده شویم. حریفان نسبت به گذشته مسلما قدرتمند شده اند و انگیزه زیادی برای رسیدن به جام جهانی دارند واین موضوع باعث می شود ما نیز تلاش زیادی داشته باشیم و امیدوارم با حمایت و تلاش زیاد موفق شویم این خواسته هواداران و فوتبال دوستان را برآورده کنیم».
حسینی نیش و کنایه هم می زند:«دلیل ناامیدی ها را متوجه نمی شوم. انگار بعضی ها خیلی دوست دارند ناامیدی و یاس را به همه اقشار جامعه منتقل کنند. ببینید در همین بازیهای المپیک چقدر مدال ها و ناکامی ها روی مردم تاثیر می گذاشت. ورزش و بخصوص فوتبال با روح جامعه پیوند خورده و موفقیت تیم ملی می تواند باعث شادی و نشاط در جامعه شود. اگر تیم ملی به جام جهانی نرود یاس به جامعه منتقل می شود و طرفداران این رشته که تقریبا همه مردم هستند سرخورده می شوند. به همین دلیل ما همه تلاش مان را می کنیم تا به این مهم دست پیدا کنیم. به خاطر همین اهمیت فوتبال است که کی روش می گوید تیم ملی به یار دوازدهم نیاز دارد. مطمئن باشید اگر حمایت خوبی پشت این تیم باشد و برنامه های کی روش اجرایی شود حتما به جام جهانی می رویم».
     
آی اسپورت
2016-08-22 19:20:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر