فهرست

شایعه خداحافظی رحمتی؛ تکرار اشتباه تیم ملی؟

آی اسپورت - خبری در روزنامه های امروز چاپ شده است که تا حدودی عجیب به نظر می‌رسد. روزنامه پیروزی تیتر زده است که: "یکی از ستاره‌های ناکام منصوریان قصد خداحافظی دارد!" این روزنامه روی تیتر اصلی خود هیچ اشاره‌ای به اسم این بازیکن نداشته است. اما از سوی دیگر حتی روزنامه منتسب به باشگاه استقلال هم این خبر را با این تیتر روی جلد کار کرده است: "هنوز مشخص نیست این بازیکن چه کسی خواهد بود؟"
 
اگرچه که روزنامه استقلال جوان این احتمال را داده که چنین خبری در حد یک شایعه است اما جالب اینجاست که روزنامه خبرورزشی قسمتی از جلد اصلی خودش را به این خبر اختصاص داده و اتفاقا از بازیکن مدنظر نام برده است. عجیب اما اینکه، اشاره مستقیم این روزنامه به مهدی رحمتی است. کسی که به نظر نمی‌رسد با منصوریان مشکل داشته باشد و انگار به دلیل اختلاف با چند بازیکن تیم در یک جلسه تمرینی شرکت نکرد.

رحمتی پیش از این هم مشابه چنین کاری را در تیم ملی انجام داد که البته برایش گران تمام شد. منصوریان در این فصل همه بار تیم را روی دوش او گذاشته و به نوعی رحمتی را رکن اصلی استقلال در نظر گرفته است. بدون شک اگر این خبر حتی به واقعیت نزدیک هم شود، رحمتی تا حدودی محبوبیت مردمی خودش را از دست می‌دهد چون در این شرایط تنها گذاشتن تیم اصلا به مذاق طرفداران خوش نمی‌آید.

منبع: سایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-23 09:27:47
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۴۷
اتفاقا خوشحال میشیم حسینی چیزی از رحمتی کم نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر