فهرست

تیره‌روزی‌های بالوتلی؛ ساسولو هم او را نمی‌خواهد

آی اسپورت - مدیر اجرایی باشگاه ساسولوی ایتالیا تأکید کرد که تمایلی به خرید ماریو بالوتلی ندارد. بالوتلی در پایان فصل گذشته با اتمام مدت حضور قرضی‌اش در میلان، به لیورپول برگشت اما سرمربی آلمانی این تیم یورگن کلوپ به او گفت که جایی در برنامه‌هایش ندارد و بهتر است که به‌دنبال یک تیم جدید باشد. مدت کوتاهی بعد از آن اتفاق، رئیس تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه با تمجید از بالوتلی، مهاجم پیشین آتزوری را امیدوار کرد هرچند کمتر از یک هفته بعد سرمربی این تیم گفت که سوپرماریو به کار او نمی‌آید.
 
به این ترتیب بالوتلی به انگلیس برگشت تا در کنار تیم زیر 23 ساله‌های لیورپول تمرین کند تا اینکه شایعه تمایل ساسولو به خرید وی مطرح و این مهاجم 26 ساله به بازگشت به سری A امیدوار شد، اما امید او برای پیوستن به سبز‌و‌مشکی‌پوشان کالچو هم خیلی دوام نداشت، چرا که رئیس باشگاه ساسولو نیز اعلام کرد شایعه پیوستن سوپرماریو به جمع شاگردان دی‌فرانچسکو صحت ندارد. جووانی کارنوالی در این باره به شبکه رای‌اسپورت گفت: مینو رایولا (مدیربرنامه‌های بالوتلی) او را به ما پیشنهاد داد، اما ما پیشنهادش را نپذیرفتیم.
 
عملکرد ضعیف بالوتلی در فصل گذشته تأثیربه‌سزایی در بی‌میلی تیم‌های اروپایی برای جذب وی داشته است. او در 20 بازی که فصل پیش برای میلان در سری A انجام داد، تنها یک گل زد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-23 12:07:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر