فهرست

عصبانیت کلوپ از دست خبرنگارها؛ بس کنید!

آی اسپورت - یورگن کلوپ معمولا رفتار بسیار خوبی با رسانه ها دارد و با خنده و صبر زیاد به سوالات آنها پاسخ می دهد اما این مربی آلمانی هم کنترل خود را از دست داده است و این بار واکنشی تند نسبت به رسانه ها داشت. 

در تمرین عصر دوشنبه لیورپول، خبرنگاری از کلوپ درباره جذب بازیکن جدید سوال پرسید و این مربی آلمانی با لحنی تند واکنش نشان داد. او گفت: بی صبرانه در انتظار پایان یافتن فصل جابه‌جایی تابستانی هستم. از این سوالات شما خسته شدم. واقعا نمی دانم علاقه سیری ناپذیر شما به جذب بازیکن جدید را باور کنم. تنها چیزی که برای شما مهم است خرید بازیکن جدید است. شما حتی یک ثانیه هم به چیزهای دیگر فکر نمی کنید. چرا شور و هیجانی را که در تمرین لیورپول است به تصویر نمی کشید؟ چرا از کار گروهی خوب ما صحبت نمی کنید؟ فقط بازیکن جدید؟ بس کنید.

او ادامه داد: می دانم آرسنال برابر ما خوب بازی نکرد ولی ما توانستیم در آن دیدار چهار گل به ثمر برسانیم و این نشان می دهد که در خط حمله خوب هستیم اما این هم یک واقعیت است که دریافت سه گل در آن دیدار ثابت می کند که در خط دفاعی مشکلاتی داریم. در دیدار برابر برنلی، 81 درصد مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم و این باعث شده شما بگوید که لیورپول به یک مهاجم جدید نیاز دارد.

سرمربی لیورپول البته جذب خرید جدید را بعید ندانست. او در این زمینه هم گفت: همچنانکه پیش از این هم گفتم تا 31 آگوست احتمال هر چیزی وجود دارد اما لیورپول تیم کاملی است و به خرید گران‌قیمت نیاز ندارد. به هر حال باید دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-23 12:14:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر