فهرست

هشدار برای منصوریان/ چرا استقلال تیم‌های لیگ دو را هم نمی‌برد؟

آی اسپورت- شکست استقلال مقابل پاس همدان و پیامدش تساوی مقابل شهرداری فومن به حدی شگفت‌آور است که نگران آینده تیم منصوریان باشیم. استقلالی که حتی نمی‌تواند تیم‌های لیگ دویی را ببرد، فاصله آنچنانی با شهرآورد ندارد و به محض آنکه بازی‌های لیگ شروع شود باید خود را مهیای این دیدار سنتی کند. استقلال منصوریان بدون هیچ تعارفی اگر با همین سبک و سیاق در بازی‌های آتی حاضر شود ره به جایی نخواهد برد و منصوریان در فرصت‌های باقیمانده تا آغاز لیگ باید تمام نواقص تاکتیکی خود را از بین ببرد و ایضا اشکالات تکنیکی نیز باید مرتفع شود. منصوریان پس از چهار هفته آغازین لیگ و در زمانی که لیگ دوباره تعطیل و تعطیلات آغاز شد وعده داده بود که تیمش را در این ایام متحول خواهد کرد اما تیمی که در بازی‌های تدارکاتی اخیر دیده‌ایم هیچ نشانی از تحول و تغییر در خود ندارد و علی آقای منصوریان باید نتایج بازی‌های تدارکاتی اخیر را جدی بگیرد. آنقدر جدی که حتی اگر نیاز است باید عذر برخی بازیکنان خود را بخواهد. یا لااقل برای حفظ جایگاه خود هم که شده تذکری جدی به آنها بدهد.

استقلال شوخی‌بردار نیست و همین علی منصور که میان هواداران جایگاه رفیعی دارد چنانچه به نتایج ضعیف کنونی ادامه دهد قطعا در استقلال دوامی نخواهد داشت. آنچه مسلم است هیات مدیره باشگاه استقلال تا شهرآورد بیشتر برای این مربی صبر نمی‌کند و اگر منصوریان پس از این بازی هم موفق نشود تیمش را از چالش کنونی خارج کند بی هیچ اغماضی از کار برکنار خواهد شد.  منصوریان باید نگاهی دقیق به دور و برش بیندازد و تمام موانع را شناسایی و آنها را از پیش روی خود بردارد. از استقلال او خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد. گفته شده مهدی رحمتی به دلیل عملکرد ضعیف بازیکنان در بازی با شهرداری فومن در تمرینات حضور نیافته است. اگر دلیل غیبت رحمتی این باشد باید به حال استقلال افسوس خورد. آخر آقای منصوریان به بازیکن چه ارتباطی دارد که در مقابل نتایج ضعیف این چنین واکنش نشان دهد؟ اگر موضوع رحمتی صحت داشته باشد منصوریان باید با جدیت برخورد کند چراکه ریشه مشکلات شاید همین تکروی‌های رحمتی و امثالهم باشد. البته نباید فراموش کنیم که استقلال در بخش مدیریتی نیز مشکلاتی دارد.
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-23 13:45:23
نظر دهید

۵ نظر
پدر برزو
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
توان استقلال همین است... بازکنان رباط پاره کرده و کنعانی دسته دوم و قربانی ذخیره و کاوه شش گل در یک فصل... انتظارها بیهوده است چون استقلال فقط جوگیرانه بازیکن خرید و مربیش هم کارنابلد است.
حسن
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
حالا متوجه شدید چرا کیروش رحمتی رودعوت نمیکنه...
رحمتی فکرکرده کی هستش که سر تمرین حاضر نمیشه؟،؟!!
وقتی هوادار بیش از حد به یک نفر بالا وپر میده همین میشه...
مجید
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
منصوریان بسیار لجوج و یه دنده هست..3 ماه پیش من هوادار معمولی استقلال کامنت گذاشتم که از دستیار مجرب و ورزیده خارجی در کنارش استفاده کند اما ظاهرا زیر بار نمیرود..ما ایرانیها کمی که مطالعه میکنیم توهم بر مان میدارد که در آن حوزه به آخرش رسیده ایم و دیگران باید بیایند جلوی ما زانو زده واز ما تلمذ کنند..صد افسوس که دنیای علم بی انتهاست...منصوریان همه چیز رو برای خودش یه هویی میخواد...انگلستان مهد فوتبال و مربی ....چند مربی خارجی دارد.؟؟..همینطور اسپانیا و ....ما تا بسیاری از این غلطهای فکری خود را اصلاح نکنیم به جایی نمی رسیم....این لجبازی منصوریان عنقریب او را به ورطه نیستی فوتبالی خواهد رساند ...حیف است که بگوئیم منصوریان نیامده به استقلال ......تمام شد.. او میداند که برود دیگر به استقلال نخواهد آمد .....یا هو.....
باب اسفنجی
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۰۰
نکنه انتظار دارین با تمام قوا برن واسه برد
جواب آقا حسن
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
ببخشید رحمتی با شما هماهنگ نکرد تمرین نیاد . گوز چه ربطی به شقیقه داره گلم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر