فهرست
خیریت ماندن طارمی؛ پاداش فیفا چه می‌شود؟
خیریت ماندن طارمی؛ پاداش فیفا چه می‌شود؟

خیریت ماندن طارمی؛ پاداش فیفا چه می‌شود؟

آی‌اسپورت- مدیران پرسپولیس می‌خواهند حالا که رابطه‌شان با مهاجم پرحاشیه به اندازه نخ نازک شده است، تحت هر شرایطی از او پول دربیاورند. برای این کار هم دو راه پیش پای طارمی گذاشته‌اند؛ یا ترانسفر او و پیدا شدن باشگاهی که مبلغ رضایتنامه‌اش را به پرسپولیس بدهد، یا تمدید قرارداد و بهره‌مند شدن از پاداش فیفا. مفاد پاداش فیفا به باشگاه‌هایی که بازیکنانشان در جام‌جهانی بازی می‌کنند،‌ مشخص است؛ به باشگاه‌هایی که بازیکنان ملی‌پوش حاضر در جام‌جهانی در 2سال گذشته عضو آن تیم بوده باشند، پاداش تعلق می‌گیرد. پاداشی که فیفا مبلغ آن را نسبت به دوره‌های قبل افزایش داده و پول خوبی به باشگاه‌ها می‌رسد.

براساس قانون فیفا، اگر طارمی راهی باشگاه دیگری شود، این پاداش به طور کامل به پرسپولیسی‌ها تعلق نمی‌گیرد و باشگاه جدید هم سهم 50درصدی خواهد داشت. در هر صورت چنانچه مهدی طارمی در پنجره زمستانی راهی تیم دیگری نشود، خیریت پرسپولیس در این است که با او قرارداد یکساله‌ای تمدید کنند تا پاداش فیفا از کف پرسپولیس نرود. 

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-01-02 13:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پدرام
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
به خاطر 40هزار دلار نگهش دارند

حالت خوبه ؟؟؟

۱
بدنساز ۵۰۰ کیلویی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۳
۴۰۰ هزار دلاره رفیق
۴
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
بمونه هم تو ادامه فصل ازش استفاده میکنیم هم باهاش استقلالو دوباره ۴تایی میکنیم هم آخر فصل از فیفا براش پول میگیریم.
۲
محمدي
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
فيفا دوره قبل از دو سال قبل جام جهاني روزي ١١٢ دلار به هر بازيكن داد. طارمي اول بهمن هم بره الغرافه كلا ١٣ هزار دلار قراره گير اونا بياد. پرسپوليس الان از ٥٠٠ هزارتا بگذره كه قراره بعدا ١٣ هزار تا گيرش بياد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر