فهرست

اعتقاد شدید منصوریان به حاج‌محمدی: صفر دقیقه

آی اسپورت - نیمکت نشینی طولانی حاج‌محمدی در استقلال، اعتماد به نفس مدافع سابق نفت را کمتر نکرده است. امین حاج محمدی امروز در مصاحبه‌ای، ادعا کرده علیرضا منصوریان اعتقاد وحشتناکی به او دارد و هر زمان که لازم باشد، به او میدان می‌دهد: «من سال‌ها با آقای منصوریان کار کرده‌ام و هیچ کس ایشان را به اندازه من نمی‌شناسد. آقای منصوریان به من اعتقاد وحشتناکی داشت و هنوز هم دارد. مطمئنا هر وقت که فکر کنم به من نیاز دارد بازی‌ام می‌دهد و مطمئن باشید من بازی خواهم کرد. من مطمئنم که می‌توانم جای را در ترکیب ثابت استقلال پیدا کنم.»

کارنامه امین حاج‌محمدی در این فصل، حاصل اعتقاد وحشتناک منصوریان به او را نشان می‌دهد. حاج‌محمدی بدون مشکل مصدومیت، تمام بازی‌های استقلال را روی نیمکت شروع و تمام کرده و حتی یک دقیقه برای آبی‌های پایتخت به میدان نرفته است. سه مدافع میانی دیگر استقلال یعنی مگویان، رابسون و کنعانی‌زادگان، هر کدام حداقل دو بازی حضور در ترکیب تیم منصوریان را تجربه کرده‌اند.

بعد از مصدومیت کنعانی‌زادگان هم منصوریان، حاضر نشده به حاج‌محمدی بازی بدهد و پادوانی در آستانه حضور در استقلال قرار دارد. با ورود پادوانی حاج‌محمدی دوباره شانس چهارم بازی در ترکیب اصلی آبی‌ها پایتخت خواهد بود و احتمالا اعتماد وحشتناک منصوریان، او را حداقل تا نیم فصل به نیمکت میخکوب خواهد کرد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-23 17:23:12
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
خخخخخخخ
-
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
عااااالیییی:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر