فهرست

گزینه جدید استقلال لو رفت: مدافع محبوب منصوریان

آی اسپورت - استقلالی‌ها بعد از مشکلات پرتعداد در خط دفاعی و گل خوردن در تمام بازی‌های ابتدایی فصل، می‌خواهند هر طور شده با یک خرید جدید وضعیت دفاع‌شان را سر و سامان دهند. لئاندرو پادوانی، گزینه اول منصوریان برای تقویت خط دفاع است اما مشکلات او با سپاهان و قراردادش با این باشگاه، استقلالی‌ها را نگران از دست دادن وقت برای انتخاب جانشین حاج‌محمدی کرده است. به همین دلیل، آن‌ها تصمیم گرفته‌اند سراغ یک گزینه جدید بروند تا در صورت طولانی شدن روند حضور پادوانی او را به تیم‌شان ببرند.

محمد دانشگر، از تابستان و فصل نقل و انتقالات گزینه منصوریان برای خط دفاعی استقلال بود. مخالفت نفت با دادن رضایتنامه این بازیکن و پروسه انتقال باشگاه به مالکان جدید، در نهایت باعث شد منصوریان سراغ کنعانی‌زادگان برود و دانشگر هم در نفت باقی بماند. با حضور دایی در نفت تهران و نیمکت نشین شدن دانشگر، منصوریان دوباره تصمیم گرفته شانسش برای خرید این بازیکن را امتحان کند.

رضا افتخاری سرپرست استقلال، امروز در صحبت‌های کوتاهی خرید یک بازیکن جدید از نفت تهران را تایید کرد: «به زودی یک بازیکن جدید را از تیم فوتبال نفت تهران به خدمت خواهیم گرفت.» افتخاری نامی از بازیکن مورد نظرش برای نفت نبرد اما بعید است بازیکنی که آن‌ها قصد خریدش را دارند، کسی غیر از دانشگر باشد. انتقالی که سود مالی به نفت تهران و مدافع مورد علاقه منصوریان را به استقلال می‌رساند.


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-23 18:22:51
نظر دهید

۲ نظر
لنگی بپا حسرتت ۱۰ ساله نشه
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
به کوری چشم اوباش لنگی هرچی داش علی بگه هرچی داش علی بخواد
بهزاد
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
میشه توضیح بدید بازیکنی که تا حالا سه بازی برا نفت تهران در لیگ امسال بازی کرده, چجوری و طبق کدام قانون میتونه تا قبل از نقل و انتقالات نیمفصل به استقلال بره!؟ گاهی اوقات یک مقدار فکر کردن هم بد نیست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر