فهرست

سید حسن به استقلالی ها چه گفت؟

آی اسپورت- در دیدار امروز بازیکنان استقلال با نوه امام، بعد از حرفهای رضا افتحاری سید حسن خمینی با این مجموعه به صحبت پرداخت.
او ابتدا درباره علاقه ژنتیکی شان به فوتبال گفت:«فوتبال برای خانواده ما یک امر قدیمی نوستالژیک است. من همیشه ورزش را از کودکی دنبال می ‌کردم و بیش از چیزی که فکر می‌ کنید برای بازیهای استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه رفتم. به شخصه معتقدم که هر وقت فوتبال حرکت کرده، ورزش هم پیشرفت داشته است. پیشرفت در فوتبال نشاط اجتماعی می ‌آورد و درحال حاضر معتقدم که آفت دو تیم حاشیه‌ هاست. یک مقدار از این حواشی با توجه به این جمعیتی که دل بسته به استقلال و پرسپولیس هستند، طبیعی است. به هرحال شرایط این دو تیم با دیگر تیمها که هواداران زیادی ندارند، فرق دارد».
او سپس درباره منصوریان حرف زد:«منصوریان در دورانی که بازی می ‌کرد، بازیکن خوب و بی‌ حاشیه و با اخلاقی بود. او در دو فصل قبل نشان داد که استعداد مربیگری دارد و در نتیجه گیری هم موفق بود».
سیدحسن سپس به مظلومی و قلعه نویی هم اشاره کرد:«جا دارد یاد کنیم از مظلومی و قلعه ‌نویی و دیگر مربیان خوبی که در استقلال زحمت کشیدند».
و در انتها تحلیل وضعیت استقلال:«نتیجه در هفته ‌های ابتدایی خیلی مهم نیست اما برای عبور از این وضعیت باید خود کادر فنی و بازیکنان تلاش کنند. استقلال از مربیان خوب و بازیکنان خوبی برخوردار است که می ‌توانند به این تیم کمک کنند. به عنوان مثال، نصرالله عبداللهی روی نیمکت استقلال، انسان بزرگ و فنی هستند. سستی در گام‌ های اول را می ‌شود پشت سر گذاشت اما نباید دستخوش حواشی شد. به اطمینان صحبت‌ های منصوریان بیشتر به آینده دل می ‌بندیم و امیدوارم بتوانید روزهای خوبی را فراهم کنید».
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-23 19:18:37
نظر دهید
۳ نظر
تف به هف که آبروی لنگو برد:)
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
گفت لنگ سوراخه خالیفسورم دلاله تیمشونم‌ با هف مساوی میکنه:))))
-
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
ترک اگر لقمان شود ۷۷پشتش خراست
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۱۲
خر جدوابادته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر