فهرست

هدف سیدجلال در این فصل/ یک قهرمانی قاطعانه

آی اسپورت- جلال حسینی را می توان یکی از بهترین خریدهای این فصل لیگ برتر لقب داد اگر نخواهیم او را بهترین بنامیم. مدافعی که باعث شده اولا بیراوند درون دروازه مجبور به انجام هیچ واکنش خاصی نشود و ثانیا به پرسپولیس و هوادارانش چیزی را هدیه داده که سالها آرزویش را داشتند؛ کلین شیت.
کاپیتان از بازگشتش خوشحال است:«خوشحالم که در این فصل به پرسپولیس برگشتم و تمام توان خودم را به کار خواهم گرفت تا مهره ای موثر برای این تیم باشم. دلم برای هیاهوی هواداران و تشویق آنها روی سکوها تنگ شده بود. در دو فصلی که در این جمع شان حضور نداشتم هم همیشه به من لطف داشتند و اکنون فرصتی دوباره به من داده شده تا تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس به کار گیرم. بالاخره مربیگری در همه جای دنیا سلیقگی است. شاید برانکو پارسال به من نیاز نداشت و امسال در تفکرات تاکتیکی او جای گرفتم. گذشته ها گذشته و دیگر دلیلی ندارد درباره آن صحبت کنیم. مهم این است که من الان در پرسپولیس حضور دارم و آماده ام تا هر کمکی که از دستم برمی آید به تیم محبوبم بکنم».
او درباره استقلال و شرایط این تیم قعرنشین هم حرف می زند:«نمی دانم در استقلال چه خبر است و این تیم چه وضعیتی دارد. استقلال بازیکنان بزرگی دارد که می توانند در مواقع بحرانی به کمک تیم بیایند. با شناختی هم که از منصوریان دارم او مربی بادانش و حرفه ای است و می تواند تیمش را از این شرایط خارج کند. مطمئن باشید استقلال به روزهای خوبش برمی گردد فقط مهم است که هوادارانش صبور باشند و از کادر فنی و بازیکنان حمایت کنند. رقابت توامان استقلال و پرسپولیس لیگ ایران را جذاب می کند و من دوست دارم با یک استقلال قوی رقابت کنیم».
حسینی علت درخشش فاز دفاعی پرسپولیس که در 4 بازی فقط یک گل خورده را اینطور بیان می کند:«با وجود تغییرات زیادی که پرسپولیس در خط دفاعی داشته به نظرم شرایط خوبی داریم. در حال حاضر مشکل اصلی ما عدم هماهنگی است و باید خیلی زود این مسئله را برطرف کنیم. همه بازیکنان مدعی حضور در ترکیب اصلی هستند و هیچکس نمی تواند خودش را در ترکیب ثابت ببیند و این موضوع رقابت خوبی را در خط دفاع ایجاد کرده که امیدوارم همه چیز به سود تیم رقم بخورد».
حرفهای پایانی او درباره قهرمانی است:«خیلی ها می گویند امسال، نوبت قهرمانی پرسپولیس است. امیدوارم همین طور باشد که می گویید. ما به دنبال این هستیم که قهرمانی قاطعانه ای کسب کنیم. در این راه رقیبان قدرتمندی مثل استقلال، تراکتورسازی و حتی سپاهان داریم اما در رسیدن به هدفمان مصمم هستیم».
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-23 19:40:35
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
اینم مثل علی پروین داره فکر میکنه سال گذشته هم میگفت قهرمان میشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر