فهرست

خلعتبری: نگران نتایج گسترش نیستم چون باتجربه ام

آی اسپورت- فرناندو ده خسوس، علیرضا نقی زاده، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا؛ این سیاهه ای است از خریدهای گسترش فولاد که باعث شد خیلی ها نام این تیم را در زمره مدعیان بنویسند. اما حالا که 4 هفته گذشته، آنها نه تنها بردی ندارند که صاحب بدترین خط حمله فصل هم هستند با زدن تنها یک گل و صاحب رکورد منفی گل نزدن که دیتر از همه تیمها و بعد از 282 دقیقه شکست.
محمدرضا خلعتبری اما نگران چیزی نیست چون تجربه اش به او می گوید اوضاع اینطور نخواهد ماند:«یارگیری خوب باشگاه و روند قابل قبولی که سال گذشته این تیم داشت باعث شد توقعات بالا بروند. الان هم اتفاق خاصی نیفتاده و مطمئن باشید گسترش به روزهای خوبش برمی گردد. اصلا جای نگرانی نیست چون شرایط تیمها در ابتدای لیگ پایدار نیست. مثلا استقلال؛ چه کسی باورش می شود این تیم در رده پانزدهم باشد و در همین رده هم باقی بماند؟ جدول فعلی لیگ جدول واقعی نیست و من با توجه به تجربه چندیدن ساله ای که دارم می توانم پیش بینی کنم در پایان لیگ چه اتفاقاتی رخ خواهد داد به همین دلیل نگران نیستم و با بچه ها هم که صحبت می کنم به آنها روحیه می دهم تا خودشان را نبازند. فقط 4 هفته از لیگ گذشته و نمی شود درباره تیمها قضاوت کرد».
خلعتبری آینده گسترش را هم اینطور پیش بینی می کند:«تمام تلاش مان را می کنیم تا بتوانیم در آینده روزهای خوبی را برای گسترش فولاد رقم بزنیم. انشاءالله اگر به روزهای خوب برگردیم، می توانیم سهمیه آسیایی نیز کسب کنیم. تیم ما برای کسب سهمیه آسیایی بسته شده و هدفمان این است که کنار تراکتورسازی و ماشین سازی نمایندگان خوبی برای فوتبال تبریز باشیم».
او این «آینده» را توضیح هم می دهد:«گسترش هم در فاز تهاجمی تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جدیدی از جمله خودم و پریرا به تیم اضافه شده ایم. مطمئن باشید وقتی من و شیمبا با بقیه بازیکنان هماهنگ شویم گلهای زیادی خواهیم زد. داریوش شجاعیان هم که پارسال از بهترین های لیگ بود قابلیت های فنی زیادی دارد و همه ما کنار هم روزهای خوبی را برای گسترش رقم می زنیم».
خلعتبری درباره خودش هم حرف می زند:«دوست دارم با تمام وجود برای گسترش فولاد بازی کنم و به تیم کمک کنم تا از شرایط کنونی خارج شود. می دانم که انتظارات از من بالاست و البته به حق هم بالاست. من هم به زمان نیاز دارم تا با جو تیم و شرایط فوتبال تبریز آشنا شوم. با این حال تمام تلاشم را می کنم که بهتر شوم و به تیم کمک کنم. در فوتبال این مسایل پیش می آید. برای خودم پیش آمده که 7 بازی گل نزدم اما بعد از آن گلهای زیادی به ثمر رساندم. شک نکنید به روزهای خوبم برمی گردم. همه بازیکنانی که به گسترش آمدند هدف شان این است که با تمام وجود بازی کنند و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم».
     
آی اسپورت
2016-08-23 19:52:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر