فهرست

برانکو: آمادگی برای بازی با تراکتور در هر زمینی را داریم

آی اسپورت- صحبت‌های جدید برانکو ایوانکوویچ در پایان دیدار دوستانه امروز پرسپولیس تیمش مقابل هف سمنان را می‌خوانید:

**  به هر حال ما در شرایط سخت تمرینات این بازی دوستانه را برگزار کردیم و از لازم است که بدانیم بازیکنان ما در این شرایط چه طور می‌توانند بازی کنند.
** پریمیوف در 2 بازی دوستانه 2 گل به ثمر رسانده و کم کم در حال آماده شدن است. در هر صورت این بازیکن در آینده بهتر می‌توان اظهار نظر کرد چرا که او هنوز به طور کامل آماده نیست و رفته رفته شرایط بهتری کسب می‌کند. او مهاجم است و وظیفه‌اش گلزنی و طبیعی است که شرایطش در آینده بهتر شود.** ما سفر خوبی به شیراز داشتیم اول بحث افتتاح کارخانه و فروشگاه اسپانسرمان بود و مسئله دیگر بازدیدمان از یک مکان که یکی از مهمتری مکان‌های ایران و جهان است. تخت جمشید را می‌گویم که واقعاً بی‌نظیر است و در آنجا ما نماد پرسپولیس را از نزدیک دیدیم و از آن کلی انرژی گرفتیم.

** ما امروز با تیم لیگ دویی بازی داشتیم و حریفمان از نظر سازماندهی و نظم تیمی در سطح خوبی قرار داشت. تاثیرگذاری مربی روی این تیم مشهود بود و آنها حریف خوبی برای ما بودند.
** در مورد پیشنهاد امیر قلعه نویی مبنی بر این که بازی رفت تراکتور سازی و پرسپولیس در تهران برگزار شود و دیدار برگشت در تبریز، باشگاه و سازمان لیگ تصمیم‌گیرنده هستند، اما آنچه مشخص است هم اکنون هوای تبریز برای ما خیلی بهتر است تا اینکه بخواهیم در زمستان با تراکتور در تبریز بازی کنیم. تاکید می‌کنم که در این مورد تصمیم را باشگاه واگذار می‌کنم.** در مورد مسلمان اطلاعات زیادی ندارد و واقعاً نمی‌دانم چرا او را احضار کردند. اگر واقعاً سوء تفاهم بوده است باید از مسلمان عذرخواهی شود.** احمدزاده به خاطر مصدومیتی که داشت امروز یک نیمه بازی کرد شاید او از نتیجه بازی رضایت نداشت و با توجه به نتیجه رخ داده آیا او نباید عصبانی شود؟!** الان زود است که بخواهیم راجع به شرایط 2 تیم بری این بازی صحبت کنیم. هم ما و هم تراکتور در حال آماده‌سازی خود هستیم. مسلماً این بازی برای هواداران 2 تیم اهمیت زیادی دارد و به مانند یک دربی است. قطعاً بازی سختی خواهیم داشت و از این که ورزشگاه پر از تماشاگر شود استقبال می‌کنم.

** ما آمادگی لازم را بازی با تراکتور در هر زمینی را داریم و اعتقاد داریم شرایط زمین به هر شکلی باشد برای 2 تیم یکسان است.** من از عملکرد تمامی کادر بازیکنان راضی هستم و اعتقادم این است که آنها به مانند هر تیم دیگری بعضی وقت‌ها دچار افت می‌شوند و این طبیعی است.


کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-23 20:49:02
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۳۲
خخخخخخ چرتپولیس سوراخ. 4تایی میشی مقابل تراختور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر