فهرست

عکس ویژه: مدرک ثبت قرارداد نوروزی با سپاهان

آی اسپورت - در ابتدای فصل نقل و انتقالات بود که سپاهان با مدافعی ایرانی دانمارکی به نام دنیل نوروزی به توافق رسید. بازیکنی که سابقه بازی در تیم های پایه دانمارک و باشگاه بروندبی این کشور را داشت و با این هدف به فوتبال ایران آمده بود که بتواند دفاع چپ تیم ملی شود. اتفاقا عبدالله ویسی هم از حضور این بازیکن راضی بود و می خواست او را به تیم ملی بفرستد. با این همه مشکل سربازی نوروزی باعث شد تا سپاهان نتواند از دنیل استفاده کند.
نکته جالب در این موضوع صحبتهای جدید مدیرعامل سپاهان درباره دنیل نوروزی است. باقریان که با میزان صحبت کرده در پاسخ به این سئوال که آیا سپاهان باید بابت جدایی نوروزی پولی به این بازیکن بدهد، گفته: اصلاً قرارداد نوروزی ثبت نشده بود  که بخواهد فسخ شده یا پولی بایت فسخ به او پرداخت کنیم بنابراین مطمئن باشید از این نظر در آینده مشکلی برای باشگاه سپاهان به وجود نمی‌آید.
باقریان در شرایطی این حرف را زده که سایتهای خبری از ثبت قرارداد نوروزی با سپاهان در تاریخ 30 تیر خبر داده اند و حتی عکس حضور او در هیات فوتبال اصفهان هم منتشر شده. باید دید باقریان بعد از آگاهی از این موضوع چه فکری در مورد نوروزی خواهد کرد؟


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-08-24 07:26:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر