فهرست

از رضاییان تا خداداد: لجباز مثل برانکو

آی اسپورت - نمونه مشابه رفتار برانکو با رضاییان را می‌توان در دوره سرمربیگری‌اش در تیم ملی هم دید. زمانی که برانکو هدایت تیم‌ملی کشورمان را بر عهده داشت، در بین انتخاب‌هایش همیشه حرف و حدیث زیادی وجود داشت که با مخالف رسانه‌ها و افکار عمومی مواجه می‌شد. حضور دائمی چند بازیکن در ترکیب تیم ملی که اکثراً آنها را در حد حضور در این تیم نمی‌دانستند و از همه مهم تر مسئله دعوت نشدن ستاره آن روزها لیگ برتر. خداداد عزیزی که آن زمان ستاره تیم فوتبال پاس تهران بود و می‌توان به جرئت او را بهترین بازیکن لیگ و عامل اصلی نتایج خوب و قهرمانی پاس دانست، مورد توجه برانکو قرار نداشت. با وجود اصرار زیادی که رسانه‌ها، کارشناسان، پیشکسوتان و هواداران فوتبال نسبت به دعوت از خداداد عزیزی داشتند ولی برانکو تاجایی که می‌توانست نسبت به این کار مقاومت می‌کرد.
البته در آن دوره فشارها به قدری زیاد بود که در نهایت برانکو مجبور شد عزیزی را به تیم ملی دعوت کند. حال باید دید برانکو این‌بار در مورد رضاییان می‌تواند حرفش را به کرسی نشاند یا بازهم تسلیم فشارهایی می‌شود که خواهان بازگشت رضاییان به پرسپولیس هستند؟

منبع: میزان
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-24 07:35:12
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۵۴
کیروش این کار رو بکنه میشه مربی با دیسیپلین حرفه ای برانکو میشه لجباز. این رسانه های مشکوک کیروشی پوری یه روزی دستشون رو میشه.
امید
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
خخخخخخ. والله خوددرگیری مزمن دارید. برانکو ببخشه و کوتاه بیاد میگید اقتدار نداره، نبخشه و مقاومت کنه میگید لجباز.
کوهیار
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
برانکو خیلی دهن بینه پارسال سید جلالو نخواست و اسرار داشت سوشا شماره یک باشه
امسال چهارتا خارجی اشغال اورده که بدرد لای جرز میخورن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر