فهرست
حسرت بیرانوند؛ یک گل مانع از رکورد  ۱۰۰۰
حسرت بیرانوند؛ یک گل مانع از رکورد ۱۰۰۰

حسرت بیرانوند؛ یک گل مانع از رکورد ۱۰۰۰

آی اسپورت – پرسپولیس باز هم کلین‌شیت کرد. این سیزدهمین کلین‌شیت پرسپولیس در پایان هفته نوزدهم بود. کلین‌شیت‌هایی که به نام علیرضا بیرانوند ثبت شده است. بیرانوند از زمانی که به ترکیب اصلی برگشت و جای رادوشوویچ را گرفت، فقط یک گل خورده است. گلی که پایان رکورد گل نخوردن‌های بیرانوند بود. بیرانوند در ۷۰۴ دقیقه دروازه‌اش بسته بود. اتفاقی که منجر شد از رکورد آرمناک پطروسیان عبور کند و رکورد طولانی‌ترین زمان گل نخوردن را جابجا کند.

بعد از گلی که بیرانوند در بازی با فولاد از رحیم زهیوی خورد، دوباره کلین‌شیت‌های پرسپولیس داغ شد و باز هم گلی نخورد. یعنی در یازده مسابقه اخیر، بیرانوند فقط یک گل خورد. گلی که روی اشتباه بیرانوند به ثمر رسید و اگر آن اشتباه نبود، حالا بیرانوند ۹۹۰ دقیقه دروازه‌اش بسته می‌ماند. تا به حال هیچ دروازه‌بان ایرانی نتوانست ۱۰۰۰ د قیقه گل نخورد. حالا بیرانوند حسرت آن گل زهیوی را می‍‌‌‌خورد که اگر آن گل نبود، می‌توانست به رکورد جهانی هزاردقیقه گل نخوردن برسد. ولی آن اشتباه باعث شد که رکورد ایران را هم از دست بدهد و حسین حسینی در رکورد گل نخوردن، از بیرانوند عبور کند.

 90tv

۹۴ ۴  
آی اسپورت
2018-01-12 17:51:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
اون طوری بخای حساب کنی حسینی هم اگه گل دربی نبود حسینی هم بالای ۱۰۰۰ دقیقه کلینشیت داشت . این حرفا مفته، بدون هیچ تعصبی حسینی خیلی سر تر از بیرانونده.
فروبی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
به نظر من تو فوتبال ما که اینقدر سخت گل زده میشه و زمان مفید بازی از میانگین جهانی خیلی پایین تره این رکوردها افتخاری محسوب نمیشن
۴ ۱
مسعود
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۳
ما توی گلزنی خیلی کمبود داریم تمام بازیها یا یک صفر میشه یا یک یک
فروبی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۶
کافیه صبر کنید تا لیگ قهرمانان شروع بشه و اونجا ببینید همین عقاب های ما چطور پشت هم دروازشون باز میشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر