فهرست

افشای جادوگری تازه در لیگ برتر؛ نکند طلسم شده‌ایم!

آی اسپورت - از آن روزهایی که بلوای جادو و جنبل در فوتبال ایران، به راه افتاد، سال‌ها می‌گذرد. اخیرا در جریان یکی از بازی‌های این تیم لیگ برتری، بازیکنان صاحب موقعیت‌های فراوان می‌شوند و به شکل عجیبی توپ‌ها یکی پس از دیگری از روی خط دروازه در می‌آید. پیش از این هم، چند باری توپ‌ها گل نمی‌شود و در کمال ناباوری تیم مذکور با وجود موقعیت‌های بیشتر می‌بازد یا مساوی می‌کند. وقتی در بازی دوستانه هم همین اتفاق تکرار می‌شود، بعضی از بچه‌های تیم به فکر فرو می‌روند که نکند یکی آنها را جادو و جنبل کرده است. در این بین یکی از بازیکنان تیم به واسطه یکی از آشنایانش اقدامی در این زمینه می‌کند ولی نتیجه نمی‌گیرد.
 
وقتی این بحث را با مربی تیم هم مطرح می‌کنند، او هم لحظه‌ای مکث می‌کند و حرف‌های عجیبی می‌زند. این مربی افشا می‌کند: «به من گفته بودند از فلانی چیزی نگیر. قبل از یکی از بازی‌ها وقتی او برای من یک سوغاتی آورد، دوستانم گفتند از دستش نگیر. شاید جادویی چیزی باشد. من هم نمی‌خواستم بگیرم ولی چون شرایط طوری بود که قبول نمی‌کردم، بد می‌شد گرفتم و خلاصه بعد از بازی تازه فهمیدم که اطرافیانم چه می‌گفتند و کاش آن سوغاتی را نمی‌گرفتم!»

این حرف‌های مربی باعث شد تا اطرافیان و البته بعضی بازیکنان به فکر فرو بروند که نکند آنها را جادو کرده‌اند و نکند باید اقدامی کنند که این طلسم شکسته شود.

منبع: خبر ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-24 09:58:34
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
مزخرفه! دست نشان برای منصوریان سوغاتی آورده بود اما خداییش اینایی که نوشتید به کیسه نمیخوره. تو کدوم بازی کیسه موقعیت های زیاد داشته که به شکل عجیبی از روی خط دراومده؟!!!!!! اونم یکی پس از دیگری!! خخخخ
مجید10
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
احتمالا این تیم نیاز به فرشینگ بیشتر داره. هنوز فرش نشده!!!
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
چرت نگین بابا. دیگه شورشو درآوردین با این مهملاتتون
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
مظلومی سالها از جادو استفاده میکرد تتو استقلال. شک نکنید اثرات مخبر این جاروها میمونه تو تیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر