فهرست

افتخارِی: برکناری منصوریان بعد از دربی دور از انسانیت است

آی اسپورت - سید رضا افتخاری سرپرست جدید باشگاه استقلال امروز با رادیو ورزش گفتگو کرد. او در این گفتگو درباره خیلی از مسائل باشگاه توضیح داد. گزیده حرف‌های او را بخوانید:
 
*دو هدف داریم در واقع دو برنامه داریم. برنامه اول سروسامان دادن به استقلال است تا حمایت کنیم به روزهای اوج خودش برگردد. برنامه دوم دراز مدت است. دو مجموعه ورزشی که در اختیار باشگاه است شرایط مناسبی ندارد و استفاده بهینه نمی شود. با جلساتی که با شهرداران مناطق داشتیم در حضور برخی اعضای شورای شهر پیشنهاد ما را پذیرفتند که کمک کنند و تا سقف 3 میلیارد تومان قرار شد کمک کنند.
 
*هیات مدیره باید بازوی مدیرعامل باشد و کمک کنند تا با قدرت کار کنیم. متاسفانه در این باشگاه هر کسی به خودش اجازه داده ورود کند به مسائلی که به او مربوط نمی شود. این یک رسم شده در باشگاه و یک جا باید به این مسئله خاتمه داده شود. الان بهترین موقعیت است و حتما نسبت به این موضوع حساسیت دارم و صحبت می کنم اگر بخواهم برنامه اجرایی کنم اول باید باشگاه آرامش پیدا کند تا بشود کار کرد. مصاحبه ها آرامش را بهم می زند.
 
*احساس کردم منصوریان نیاز به کمک دارد و بهتاش فریبا را به کادرفنی اضافه کردیم تا از تجربیات استفاده شود. بازیکنانی که مدنظر منصوریان بوده سعی کردیم به تیم اضافه کنیم. در فوتسال هم شاهد بودید و زمانی هم که سرپرست تیم ملی بودم یاد گرفتم اگر با مربی قرارداد بستم تا ته آن باشم و این طور نیست با حیثیت یک مربی بازی کنم و اگر یک باخت آورد بگویم خداحافظ. هیچ کجای دنیا چنین چیزی وجود ندارد مگر کشورهای جهان سومی. کشورهای جهان سوم این کار را می کنند . کشور ما بزرگ است و این قدر می فهمم که باید حمایت کنم از منصوریان.
 
*هواداران خیلی دوست دارند و می گویند از منصوریان حمایت کن و به پای او بایست من هم به آنها گفتم قطعا همین طور خواهد بود. حتی اگر در دربی ببازیم باز منصوریان حفظ می شود. این حرف احساسی نیست. این حرف زمانی احساسی می شد که منصوریان دو سال بود در استقلال بود. اما کسی که چند ماهه آمده و تازه دارد تیمش را پیدا می کند دور از انسانیت است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-24 13:01:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر