فهرست

پیغام منصوریان به رحمانی با خرید یزدانی و حق‌دوست

آی اسپورت- همه منتظر بودند تا علیرضا منصوریان در تعطیلات لیگ با جذب چند مدافع خط دفاعی لیگش را مستحکم‌تر کند. به همین دلیل هنگامی که بحث جذب یکی از بازیکنان نفت تهران مطرح شد همه فکر می‌کردند دانشگر یا یکی از مدافعان نفت تهران قرار است به مربی سابقش بپیوندد اما مشخص شدن نام بازیکن مورد نظر منصوریان همه را متعجب کرد. مجتبی‌ حق‌دوست هافبک هجومی نفت تهران که پیش از این به پرسپولیس هم گل زده است بازیکن مدنظر منصوریان بود. این بازیکن در پست مهاجم هم بازی می‌کند و البته مشخص است که منصوریان با داشتن چندین مهاجم قصد ندارد در این پست استفاده کند. پیش از این هم میعاد یزدانی بازیکن سپیدرود رشت که در همین پست هافبک هجومی بازی می‌کند به لیست استقلال اضافه شد.

این تصمیمات منصوریان نشان می‌دهد که دغدغه او بیشتر از این که بابت خط دفاعی باشد بابت میانه میدان است. جایی که آن را به بختیار رحمانی سپرده و ظاهرا اصلا از عملکرد ستاره تیمش راضی نیست. اگر بختیار رحمانی نتواند انتظارات را در میانه میدان برآورده کند منصوریان دو آلترناتیو جوان و آماده را برای او درنظرگرفته است. 

کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-24 16:16:33
نظر دهید
۲ نظر
این نصیحت را از من بپزیرید!!!!!!!!!!!!
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
قبلا هم گفته بودیم استقلالیا زیاد خوشحال نباشن از خریده بی اختیار رحمانی ...چرا که کسی که خیانت میکنه به تیمی یا کسانی , براش این عمل عادی میشه و هیچ تضمینی وجود نداره که در اینده به کسانه دیگری خیانت و کم کاری نکنه لذا برایش عادی شده و ابایی نداره ازهیچ نوع کم کاری و خیانت........... در ضمن این صفحه گردونه روزگاره که تیمی که با ناجوانمردی و مفت خوری و زد وبند شبه قبل از مسابقه با بازیکنه تیمه حریف تو خونه اش جلسه برگزار میکنه و بهش وعده وعید داده و ازش درخواسته کم کاری و خیانت به تیمش رو داره و فردای ان روز هم بی اختیار با پاس گل دادن به انها ( استقلالیا) و قدم زدن تو میدان و کم کاری به خواسته انها عمل میکنه ..... نتیجه اش میشه امروز که همان بازیکن برای خودشون کم کاری میکنه و عینه خیالش هم نیست ..... اقای مهدی رحمتی, وحشتی که از تراکتور دارین قبول ولی دیگه درس عبرت بگیرین زین پس به جای مذاکره با بازیکنانه حریف چند روز قبل از بازی با انها (این عمل از زمان قلعه نوعی در استقلال مرسوم بوده ) برای تضعیفه انها , بیشتر تمرین کنید و زحمت بکشین و خودتونو قوی تر و در حده حریفانتان کنید و جوانمردانه بجنگین و نتیجه بگیرین که در غیر اینصورت تمامه زد و بند ها و پشت پرده های پستتان خیلی زود به خودتان بر خواهد گشت....درسته ترک عادت سخته اونم عادتی چندین ساله ولی شدنیه
سرور لنگ در جواب نصیحت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۲۲
حاجی یک مقاله دادی بیرون نوشتی یه نصیحت . وقتی می بازین گردن اینو .اون نندازین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر