فهرست

دلیل اصرار تراکتور برای بازی در تبریز: شهر تسخیر ناپذیر

آی اسپورت - یادگار امام، بنیان دیزل یا استادیوم اختصاصی، تفاوت چندانی ندارد. تراکتوری‌ها در هفته‌های اخیر، اصرار داشته‌اند بازی‌شان با پرسپولیس باید در تبریز برگزار شود و هر شرطی غیر از انتقال بازی به شهرهای دیگر ایران را پذیرفته‌اند. تنها موضوعی که تراکتورسازی روی آن پافشاری می‌کند برگزاری بازی در هر ورزشگاهی داخل تبریز است. تراکتوری‌ها، می‌دانند همین 3 امتیاز زودهنگام در هفته‌های ابتدایی و روبروی پرسپولیسی که احتمالا رقیب اصلی آن‌ها برای کسب جام خواهد بود، چه ارزشی برای‌شان خواهد داشت و نمی‌خواهند به راحتی این فرصت را از دست بدهند.

مرور نتایج اخیر تراکتورسازی در ورزشگاه‌های مختلف تبریز، دلیل اصرار آن‌ها برای بازی در این ورزشگاه را نشان می‌دهد. تراکتورسازی بعد از هفته هفتم فصل پیش که در یادگار امام به پرسپولیس باخت، در این ورزشگاه فقط یک شکست داشته است. آن هم بازی با پدیده که در شرایط غیرطبیعی جوی و تصمیمات پرحاشیه داوری برگزار شد. بجز آن مسابقه، بقیه بازی‌های تراکتور در تبریز با برد تراکتور یا مساوی تمام شده‌اند.

تراکتورسازی این فصل سه بار هم در ورزشگاه اختصاصی‌اش به میدان رفته و حاصل این سه بازی، دو برد و یک مساوی بوده است. با توجه به برگزاری بازی‌های رو در روی تراکتورسازی و گسترش فولاد در ورزشگاه یادگار امام، تراکتوری‌ها زیاد با ورزشگاه بنیان دیزل آشنا نیستند اما اولویت اصلی آن‌ها، ماندن در شهر تبریز و بازی در یکی از ورزشگاه‌های شهر خانگی است. جایی که معمولا، همه دست خالی آن را ترک می‌کنند.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-24 17:08:54
نظر دهید

۴ نظر
مربی پرتغالی پرسپولیس را ورشکسته می‌کند
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
طاهری مردم تو عزاداریها دعا کنن
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
یاشاسین تراختور کبیر
رضا
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۵۲
فوری فوری
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
تو ورزشگاه ازادی هم کم لنگی رو 4تایینکردیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر