فهرست

ایستادگی برانکو مقابل فشارها: رضاییان را نمی‌خواهم

آی اسپورت - بازگشت یا عدم بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس، برای برانکو به یک موضوع حیثیتی تبدیل شده است. برانکو به باشگاه گفته رضاییان را نمی‌خواهند اما طاهری، هنوز درها را برای بازگشت مدافع راست این تیم باز گذاشته است.

برانکو امروز هم در جواب سوال خبرنگاران درباره رضاییان، همان حرف‌های همیشگی را زد و گفت موضعش تغییر نمی‌کند: «موضع ما را دیگر همه از طریق سایت باشگاه دیده‌اید. دیگر چرا سؤال می‌پرسید؟ این موضوعی برای بحث کردن نیست. در واقع از این جا به بعد،‌ دیگر مسئله موضع من هم مهم نیست. مهم‌ترین مسئله موضع و تصمیم نهایی باشگاه است. من از کادر بازیکنانم راضی هستم و نمی‌دانم به جای چه کسی باید رضاییان را بیاوریم. با این حال تصمیم نهایی را مسئولان باشگاه می‌گیرند.»

تاکید برانکو روی تصمیم باشگاه، شایعاتی که درباره فشار روی او برای بازگشت رضاییان وجود دارد را تقویت می‌کند. سرمربی پرسپولیس، بر خلاف همه دفعات قبل و ماجرای سیدجلال و طارمی و مسلمان، روی موضعش ایستاده است. فقط هنوز معلوم نیست این ایستادگی، تا چه زمانی دوام خواهد داشت.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-24 18:32:30
نظر دهید

۴ نظر
میلاد
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
جو سازی دروغ و حاشیه سازی در ای اسپورت جای خبر رسانی رو گرفته واقعا نظر برانکو رو مهندسی نکن باشگاه میگهباید بیاد و برانکو هم میگه نظر باشگاه هر چی باشه. تو این وسط از چهارتای دربی ناراحتی عزیرم. اصل خبر: برانکو در پاسخ به این سوال که قبلا به طور کامل مخالف این موضوع بود و حالا این انتقال را به تصمیم باشگاه منوط کرده است، اظهار داشت: بنده نظرم را دادم. از کادر بازیکنان تیم راضی هستم. نمی‌دانم رامین را باید به جای کدام بازیکن بیاوریم و چه کسی را بیرون کنیم. در نهایت باشگاه باید تصمیم گیری کند.
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
کجا گقته رضاییان رو نمی خوام؟؟؟؟ گفته باشگاه باید تصمیم بگیره
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
انفاقا یکم کوتاع اومده
-
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۶
اتفاقاً رخداد مبارکیه و برانکو کوتاه اومده و تصمیم نهایى رو عهده باشگاه گذاشته جناب طاهرى لطفاً رضاییان را برگردانید مصلحت کلان تیم إیجاب میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر