فهرست

پرسپولیس برعکس/ گل نخوردن به جای گل زدن

آی اسپورت- روند تیم برانکو در لیگ شانزدهم تفاوتی 180 درجه ای با اتفاقات فصل قبل دارد. تیم لیگ پانزدهم دروازه هر تیمی را باز می کرد ولی نمی توانست دروازه اش را بسته نگه دارد. فاز هجومی درخشان این تیم هر کاری می کرد حریف فاز دفاعی مضمحل شان نمی شد و پرسپولیس درنهایت قهرمان نشد چون شرط لازم فتح یعنی کم گل خوردن را نداشت.
پرسپولیس این فصل اما در فاز هجومی چندان درخشان نبوده و در هر بازی این فصل نتوانسته بیش از یک گل بزند ضمن اینکه موقعیت های خاصی هم ایجاد نمی کند. اما پرسپولیس صدرنشین است چون گل نمی خورد. آنها فصل قبل در 4 هفته ابتدایی دروازه شان 10 بار باز شده بود درحالیکه این آمار در این فصل به یک گل خورده رسیده یعنی کاهشی 90 درصدی.
پرسپولیس فصل قبل در پایان هفته چهارم با 6 گل زده، 10 گل خورده و یک امتیاز قعرنشین بود و امسال با 4 گل زده، یک گل خورده و 10 امتیاز در صدر قرار دارد. این یعنی فاصله قعرنشینی تا صدرنشینی قرمزها، 2 گل زده کمتر نیست بلکه 3 گل کمتر خوردن است.
این تفاوت را می شود از دادن صفت «ترین» به بازیکنان این تیم هم متوجه شد؛ فصل قبل بهترین بازیکن بی تردید مهدی طارمی بود یعنی یک گلزن و حالا این عنوان می رسد به جلال حسینی یک صخره عجیب و غریب که باعث شده بیرانوند حتی مجبور به انجام واکنش هم نشود.
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-24 18:46:10
نظر دهید

۴ نظر
حسین
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۳۱
من نمیدونم منظور شما از موقعیت خاصی ایجاد نمیکنه یعنی چی؟؟
بهتره مجددا بازی پرسپولیس- فولاد و یا بازی پرسپولیس صبا را دوباره ببینید،
فکر کنم پرسپولیس در این دوبازی اندازه موقعیتهایی که نصف تیمهای لیگ که در طول فصل میتونن داشته باشن، موقعیت خلق کرده،
کمی انصاف هم بد نیستا....
عمو جانی و بانو بران کو
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
ان شاالله توی سه هفته پیش رو به اندازه کافی گل می خوره
کیان
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
بابا بیخیال طارمی همونطور که تو موفقیت های پرسپولیس تاثیر داشت یکی از دلایل اصلی ناکامی های پرسپولیس هم بود
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۲۱
موقعیت خاصی ایجاد نمیکند؟!!! خاص از نظر شما به چی میگن؟@!! مطمئنید بازیهای پرسپولیسو دیدین؟! کل 15 تا تیم دیگه لیگ برتر روی هم اندازه پرسپولیس موقعیت ایجاد نمیکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر