فهرست

اتفاق عجیب در تمرین امروز استقلال/ لطفا دیگر ندویم!

آی اسپورت- استقلال بعد از تعطیلات، هر روز یک اتفاق عجیب و غریب داشته است. از باختن به پاس همدان و تساوی با شهرداری فومن تا دیدار با نوه امام برای روحیه گرفتن و غیبت های تمام نشدنی مهدی رحمتی در تمرینات صبح درست مثل نبودن های همیشگی فرهاد مجیدی در ریکاوری های فردای بازی.
امروز عصر اما بختیار رحمانی بود که با جملات عجیبش همه تمرین استقلال را تحت تاثیر قرار داد. در بخش اول تمرین بازیکنان زیرنظر جونز به کار بدنی پرداخته و سپس کار هوازی انجام دادند. در مرحله بعد که زیرنظر خود منصوریان انجام شده بود، قرار شد بازیکنان در قالب دو گروه سبز و زرد فوتبال بازی کنند. قبل از این آیتم اما به پیشنهاد جونز و تصویب منصوریان قرار شد برای دفع اسید لاکتیک، بازیکنان یک مسافت تقریبا 25 متری را به صورت دوی سرعت، 10 بار بروند و برگردند. در این بخش خرمگاه به عنوان ناظر قرار بود بازیکنی را که درست تمرین نمی کند، 10 بار دیگر بدواند.
تقریبا نصف این 10 روز برگزار شده بود که بختیار رحمانی از منصوریان درخواست کرد این کار را متوقف کند چون بیش از این نمی تواند بدود! این جملات رحمانی یعنی استقلال و بازیکنانش هنوز مشکل بدنی دارند و درست و حسابی «فرشینگ» نشده اند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-24 18:58:44
نظر دهید

۳ نظر
علی سینز و بانو برانکو
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
لنگی
سرور لنگ
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
بانو بران کو خخخ
-
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۱۹
لیدی مجیدی که فردای هر بازی بجای ریکاوری میرفت دوبی برای دوپینگ خون!!! دیگه اساسی وارد فضای فرشینگ میشد خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر