فهرست

بازی پیکان و تراکتورسازی نیمه کاره ماند/ دلیل: فحاشی و درگیری!

آی اسپورت- بازی دوستانه پیکان و تراکتورسازی به دلیل مشکلات پیش آمده نیمه کاره ماند.
این بازی از ساعت 18 امروز در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی استارت خورد ولی فقط تا دقیقه 60 ادامه داشت و سپس با توافق طرفین تعطیل شد. تا این دقیقه پیکان با 2 گل از حریف جلو بود ضمن اینکه ادینیو هم یک ضربه پنالتی را خراب کرد.
دلیل اصلی این موضوع، اتفاقات درون زمین بود شامل خشونت عجیب و غریب بازیکنان و فحاشی هایی که با واکنش داور بازی روبرو شد. او در ابتدای کار سعی کرد با دادن کارت زرد، این مشکل را حل کند ولی فحاشی و خشونت به قدری بالا گرفت که با تصمیم جلالی و قلعه نویی این بازی تعطیل شد مبادا درگیری شدیدی بین بازیکنان رخ دهد.
استارت این درگیری در نیمه دوم زده شد وقتی مهدی کیانی با تکل عجیب و غریبش، مهاجم نیجریه ای پیکان را نقش بر زمین کرد. سپس در یک صحنه فرزاد حاتمی با دستش ضربه ای محکم به صورت امیرحسین صادقی زد که باعث شد بازیکنان دو تیم یک آشوب خیابانی راه بیاندازند. در این حین البته بهترین واکنش را تماشاگران که تقریبا 3 هزار نفر بودند انجام دادند؛ پرتاب سنگ و اشیای مختلف به درون زمین که باعث شکسته شدن سر علی حمودی شد.
تراکتورسازی که در این بازی با 2 گل از حریفش عقب بود در هفته سوم لیگ موفق به شکست دادن پیکان با نتیجه 3 بر یک در همین ورزشگاه شد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-24 19:51:33
نظر دهید

۱ نظر
Hamed
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
با این وضعیت پس بازی پرسپولیس و کجا میخوان برگذار کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر