فهرست

منصوریان چقدر از خودش عقب است؟/ 14 امتیاز از 6 بازی

آی اسپورت- اولین تجربه مربیگری علیرضا منصوریان روی نیمکت پاس همدان رقم خورد. او به عنوان سرمربی این تیم تازه کوچ کرده از تهران انتخاب شد ولی فقط 10 بازی دوام آورد و از این تیم رفت. او سپس در لیگ چهاردهم به عنوان سرمربی نفت انتخاب شد و دو فصل را در این تیم سپری کرد تا امسال به نیمکت استقلال رسید.
در 3 مقطع 10 هفته ای قبلی سرمربیگری او، منصوریان صاحب 6 امتیاز در پاس، 16 امتیاز در نفت لیگ چهاردهم و 14 امتیاز در نفت لیگ پانزدهم شد. پس بهترین دوران او در لیگ چهاردهم رقم خورد که نفت تا هفته پایانی هم کاندیدای قهرمانی بود.
منصوریان برای تکرار آن فصل روی نیمکت استقلال نیاز به گرفتن 14 امتیاز از 6 بازی پیش رویش برابر ماشین سازی، پرسپولیس، ذوب آهن، سیاه جامگان، سایپا و فولاد دارد. برای رسیدن به این مجموع، فقط یک راه پیش روی او قرار دارد؛ 4 برد و 2 مساوی و جایی برای باختن نداشتن تا تکرار بهترین نتیجه دوران مربیگری که بیشتر به یک رویا شبیه است.
او روی نیمکت پاس در هفته پنجم، روی نیمکت نفت در لیگ 14 در هفته سوم و روی نیمکت این تیم در لیگ قبلی در هفته ششم برای اولین بار برنده شد. این یعنی برای تکرار آمار میانگین اولین برد در هفته چهارم، منصوریان به خودش نمی رسد.
     
آی اسپورت
2016-08-24 19:44:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر