فهرست

اشجاری: اسکوچیچ استقلال را ده سال عقب می اندازد

آی اسپورت - در روزهایی که خطر اخراج علیرضا منصوریان را تهدید می کند، هستند افرادی که در جبهه دفاع از سرمربی استقلال قرار دارند و به مدیران این تیم توصیه می کنند که هوای سرمربی تیمشان را داشته باشند. حسن اشجاری بازیکن سابق استقلال آخرین فردی است که وارد این جبهه شده. البته او بیشتر از آنکه به فکر منصوریان باشد، نگران بازگشت اسکوچیچ به فوتبال ایران است.
اشجاری که در حال حاضر در تیم شهرداری فومن توپ می زند به روزنامه نود گفته:  همین اسکوچیچ که یک سال شانسی در ملوان نتیجه گرفت کلی آدم دارد که تلاش می کنند دوباره به ایران برگردانند. بحث استقلال را هم به راه انداخته اند و این مربی را می‌خواهند به لیگ ایران بیاورند. در فولاد او را همه شناختند و دیدند چه کار کرد. من دوست دارم همه حرف‌هایم را در مورد این مربی که دو سال در فولاد همه چیز را ثابت کرد بنویسید. او اگر پایش به استقلال باز شود استقلال را ده سال عقب می‌برد. او تازه یاد گرفته بود چه کار کند و از هواداران و مسئولان استقلال می خواهم اسم این مربی را نیاورند و اجازه ندهند حرفش زده شود. از بلوک شرق اروپا مربیان خوبی مثل برانکو، کرانچار و حتی لوکا بوناچیچ که شخصیت تندی داشت به فوتبال ایران آمدند و کمک کردند. ولی اسکوچیچ داشت فولاد را نابود می کرد که زود متوجه شدند و قراردادش را تمدید نکردند تا تیم‌های دیگر هم جذبش نکنند.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-25 08:31:52
نظر دهید

۲ نظر
حمیدرضا
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
بهترین نتایج ملوان درلیگ برتر بااین مربی بوده بعد توی دلال باز این حرفهارو میزنی
برزو
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۰۱
اگه نتایج خوب ملوان به خاطر اسکوچیچ بوده نتایج ضعیف فولاد هم به خاطر کوچ ضعیف اسکوچیچ بوده. نیمه ی پر لیوان رو میبینی نیمه ی خالیشم ببین.// بهترین نتایج ملوان!!! خخخ صد رحمت به ویسی که استقلال خوزستان رو با 6 میلیارد بودجه قهرمان کرد تا بفهمید بهترین نتایج لیگ یعنی چی!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر