فهرست

کوتاه از آخرین حاشیه‌های الگیلانو

آی اسپورت - مسابقه سنتی و پر هیجان دو تیم سپیدرود رشت و ملوان انزلی در حالی روز آدینه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می‌شود که هر چه به روز مسابقه نزدیک‌تر می‌شویم حواشی مربوط به این بازی بیشتر می‌شود. در نخستین اتفاق به درخواست سرمربیان دو تیم و موافقت فدراسیون فوتبال و به دلیل گرمای شدید این روزهای استان گیلان، ساعت برگزاری این مسابقه با یک ساعت تاخیر از ساعت 17:30 دقیقه به ساعت 18:30 دقیقه موکول شد.
 
*در اتفاقی دیگر جلسه شورای تامین کلانشهر رشت برای پشتیبانی هر چه بهتر از هواداران رشتی که قصد عزیمت به انزلی را دارند برگزار شد و در این جلسه مصوب شد تا شهرداری رشت ده اتوبوس در اختیار باشگاه سپیدرود بگذارد تا با اسکورت نیروی انتظامی، هواداران سپیدرود را به انزلی مشایعت نمایند.
 
*بنابراعلام بر مسئولین شبکه استانی باران و طبق توافقی که مدیران باشگاه ملوان با این شبکه استانی انجام داده‌اند مسابقه سپیدرود با ملوان از شبکه باران به صورت مستقیم پخش خواهد شد. مسئولین شبکه ورزش اعلام کردند در صورتی که این مسابقه از شبکه باران پخش شود به صورت زنده در شبکه ورزش نیز این دربی هیجان انگیز پخش خواهد شد.
 
*از تیم سپیدرود خبر می‌رسد در حالی که تمرینات این تیم در روزهای اخیر پشت درهای بسته برگزار می‌شود تمرین عصر روز چهارشنبه سپیدرود به صلاح دید علی نظر محمدی تعطیل شد در فاصله 48 ساعت تا الگیلانو بازیکنان این تیم زمان بیشتری را به استراحت بپردازند. بنابر اعلام روابط عمومی باشگاه سپیدرود آخرین تمرین بازیکنان این تیم پیش از مسابقه با ملوان عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه سردارجنگل رشت و با حضور هواداران این تیم برگزار می گردد.
 
*در جهت پیوند دوستی بین دو باشگاه ریشه‌دار و قدیمی فوتبال کشور قرار است جلسه مشترکی بین سرپرستان و مسئولین رسانه‌ای دو تیم به میزبانی این باشگاه برگزار شد. در این جلسه که شامگاه چهارشنبه برگزار شد مسئولینی از هیات فوتبال رشت و انزلی و دیگر مقامات ذی ربط حضور داشتند و در ارتباط با برگزاری یک دربی با کمترین حواشی بحث و تبادل نظر  شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-25 09:25:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر