فهرست

پیش بازی لیگ یک: غروب جمعه با طعم ال‌گیلانو!

آی اسپورت- هفته چهارم لیگ یک از عصر فردا در شهرهای مختلف پیگیری می شود. نگاهی داریم به این هفته از لیگ یک.
  
⚽️نساجی مازندران - مس کرمان⚽️
✅نساجی پس از کسب تساوی ارزشمند در بوشهر، این هفته علی رغم سردرگمی مالی، تمرینات خوب و بانشاطی رو پشت سرگذاشته و منتظر رویارویی با مس کرمانی است که شاگردان ابراهیم زاده تنها سه تساوی از بازیهای قبلی به دست آورده اند و در رتبه 12 جدول جا خوش کرده اند.


⚽️ملوان - سپیدرود رشت⚽️✅عصر جمعه شهریوری با طعم ال گیلانو! دو تیم پرطرفدار گیلانی، یکی از بازیهای حساس و جذاب این هفته رو برگزار خواهند کرد که یادآور دربی های مهیج سالهای قبل است.


⚽️پارس جنوبی جم - خونه به خونه بابل⚽️✅پیش بینی میشود جدال دو تیم هفت امتیازی جدول، دیدنی و جذاب از آب دربیاد. دیداری که شاگردان مرزبان به دنبال بردی دیگر هستند. 


⚽️مس رفسنجان - آلومینیوم اراک⚽️✅علی اصغر کلانتری که برخلاف پیش بینی ها، شروع بدی با مس رفسنجان داشته و تیمش بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد از تیم آلومینیم اراک پذیرایی می کند که حریف سرسختی است.


⚽️بادران تهران - ایرانجوان بوشهر⚽️✅بادران که هفته قبل یک امتیاز حساس رو با گل ثانیه های پایانی بازی از بابل دشت کرده، امیدوار است با شکست ایرانجوان به جمع تیمهای بالای جدول بپیوندد.


⚽️فجر سپاسی - راه آهن⚽️✅فجرسپاسی که تنها یک امتیاز اندوخته و ضعیفترین شروع خود را در لیگ یک در چهار فصل حضور در این لیگ داشته، به مصاف راه آهن و مهدی پاشازاده می رود که با برد هفته قبل مقابل مس رفسنجان، با روحیه خوبی به شیراز سفر کردند.


⚽️گل گهر سیرجان - نفت‌ مسجد سلیمان⚽️✅صدرنشین لیگ باید با نفتی دیدار کند که حالا پس از جدایی موقت چند روزه، دوباره سهراب بختیاری زاده را روی نیمکت خود می بیند.


⚽️خیبر خرم آباد - اکسین البرز⚽️✅خیبر خرم آباد که تا اینجا نتایج خوبی کسب نکرده به مصاف اکسینی می رود که سرمربیش هفت سال قبل در آخرین سفر فوتبالی به خرم آباد در کسوت سرمربی داماش گیلان در چارچوب هفته اول مسابقات لیگ دسته اول فصل 88-89 موفق شده بود با نتیجه پر گل 3 بر صفر کوثر خرم آباد را از پیش روی بردارد.


⚽️استقلال اهواز - فولاد یزد⚽️✅استقلال اهواز که به لطف خرید سهمیه لیگ برتری فولاد نوین، فصل قبل جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورد، توفیقی به دست نیاورد و با نتایج ضعیف دوباره به لیگ دسته اول سقوط کرد. به نظر میرسد همچنان تیره روزی های این تیم قدیمی و پرطرفدار ادامه داد و بدون امتیاز، با هفت گل خورده و بدون گل زده در قعر جدول قرار دارند.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-25 14:16:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر