فهرست

قاتل بروسلی در تمرینات پرسپولیس/رمز آمادگی سرخپوشان!

آی اسپورت- مارکو استیلینوویچ توانسته به خوبی شاگردان برانکو را از نظر بدنی آماده کند و بازیکنان پرسپولیس نیز علیرغم فشار بالای تمرینات به خوبی به او اعتماد دارند.
برانکو ایوانکوویچ را می توان دارای بهترین کادرفنی فوتبال ایران دانست. در حالی که تصور می شد بعد از جدایی توهیر، مربی بدنساز سابق سرخپوشان، آنها دچار مشکل شوند اما سرمربی کروات پرسپولیس با دعوت از هموطن دیگر خود توانست شرایط فوق‌العاده ای از نظر بدنی برای سرخپوشان رقم بزند و آنها را اکنون جزو آماده ترین بازیکنان حاضر در فوتبال ایران قرار دهد. بازیکنانی که می توانند 90 دقیقه بی امان سمت دروازه حریف هجوم ببرند و پرس را نیز به خوبی انجام دهند.
 مارکو استیلینوویچ، مربی بدنساز این تیم در روزهایی که لیگ با تعطیلی همراه شده به سختی شاگردان برانکو را مهیای ادامه رقابت‌ها می کند و به همین منظور است که او از بازیکنان لقب قاتل را گرفته است. او البته در آخرین اظهارنظرش گفته: یا کار سخت یا رفتن به خانه! این تهدیدی است که او را متمایز کرده و همین مساله باعث شده تا سرخپوشان اکنون از نظر بدنی شرایط فوق‌العاده ای داشته باشند و توان این را داشته باشند که در دو نوبت تمرینی، صبح کارهای بدنی را انجام دهند و در بعد از ظهر نیز دیدار تدارکاتی برگزار کنند.
شاید تعریف فرشاد احمدزاده از نوع و شیوه تمرینی او جالب توجه باشد، جایی که شماره 10 سرخپوشان برای نشان دادن سختی این تمرین اعلام کرد: تمریناتی که اکنون زیر نظر مارکو انجام می دهیم، بروس لی در زمان مسابقات برای قهرمانی اش انجام نمی داد.
و البته همین مساله باعث شده تا بازیکنان جوان این تیم که در زمان اردو از صبح تا غروب در اختیار باشگاه قرار دارند، در پایان تمرین اعلام می کنند تنها به فکر این هستند تا به خانه شان برسند و استراحت کنند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-08-25 15:08:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر