فهرست

تراکتور پیروز جنگ طولانی: ورزشگاه اختصاصی میزبان پرسپولیس

آی اسپورت - اصرار تراکتوری‌ها برای میزبانی از پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی و سابقه خوب این ورزشگاه در سه بازی گذشته لیگ شانزدهم، باعث شده شانس آن‌ها برای میزبانی در تبریز بالا برود. سازمان لیگ با برگزاری بازی در ورزشگاه اختصاصی موافقت کرده و پرسپولیسی‌ها هم مشکلی برای بازی در این محل ندارند اما شاید شورای تامین، راضی به انجام مسابقه در این ورزشگاه نسبتا کوچک نباشد.

سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام کرده با توجه به آماده نشدن یادگار امام، در حال حاضر هیچ دلیلی برای مخالفت با برگزاری بازی در ورزشگاه اختصاصی نیست: «درخواست تراکتورسازی باید در سازمان لیگ بررسی شود اما با نامه‌نگاری‌هایی که صورت گرفته است، به احتمال زیاد این بازی در استادیوم اختصاصی تراکتورسازی برگزار خواهد شد. وقتی چاره‌ای جز برگزاری این دیدار در استادیوم اختصاصی تراکتورسازی نداریم دلیلی برای مخالفت وجود ندارد.»

به نظر می‌رسد با موافقت همه اعضای سازمان لیگ و تضمین امنیت ورزشگاه اختصاصی، موانع برای میزبانی تراکتورسازی از پرسپولیس در این ورزشگاه برداشته شده باشد. مگر اینکه در روزهای باقی مانده، بحث امنیت تماشاگران مسیر داستان را به ضرر تراکتوری‌ها عوض کند.

کد خبر: 9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-25 17:48:59
نظر دهید

۵ نظر
هومن
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
واقع خجالت داره!!! یادتون رفته تو اهواز چه اتفاقی افتاد؟؟؟ همین دیروز یادتون رفته تو بازی پیکان تراکتور که دوستانه هم بود سنگ پرانی و فحش .... حرف اول رو میزد که بازی رو نیمه کاره گداشتن!!چند بار باید یه اتفاق بیافته که درس بگیرین!!! سازمان لیگ که دیگه شمشیر رو از رو بسته برای پرسپولیس!!اون از داستنان کنعانی و رضاییان!! اینم از این داستان
خوب فهمیدن توزمین حریف پرسپولیس نیستند مگه با این جور کارا بتونن و با روش غیر جوانمردانه امتیاز بگیرن!!!
با جمگ و ئعوا دیرزو تو بازی پیکان و تراکتور که پیکان تماشگر نداره .انتظار دارین تو بازی پرسپولیس و تراکتور په اتفاقی بیافته؟؟؟
بوی گند کیسه کشی و ضد پرسپولیس میاد
-
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
شبکه یک یه معتادی رونشون داد بالاتر از خبر ساعت 7.30گفت من لیدر اصلی پرسپولیس هستم ماموران گرفته بودنش
a
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۲۱
یکی به این دوست عزیز بالایی بگه داری با تراکتور بازی می کنی لنگی کجا حرف کیسه اومده بدبخت؟! :)))
اگه اون دوتا باسنیاتون بازم باسن به هم نزنن چیزی نمیشه نترس!!! :))
بعدشم شما مگه هوادارم دارین اینجا؟! نترس کل ورزشگاه برا خودمونه لنگی تو تبریز جایی نداره بیاد پاره پاره میشه حالا اون چندتا کرد که می خوان از کردستان بیانم چیزی نیست از جلو در ورزشگاه برمیگردن افرین پسر گل برو بخواب دیره مامان صدات می کنه
میگن 30گرم ازش مواد گرفتن
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۸
شبکه یک یه معتادی رونشون داد بالاتر از خبر ساعت 7.30گفت من لیدر اصلی پرسپولیس هستم ماموران گرفته بودنش
عباس
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۴۵
ما اهل بهونه نیستیم پارسال تو یادگار که خیلی بهش می نازند بردیمشون اینجا هم میبریم شکی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر