فهرست

انتقاد مهدوی از نکونام؛ باید حرمت پروین و خداداد را نگه می‌داشت

آی اسپورت- محمدرضا مهدوی پس از دیدار مقابل ستارگان ایران گفت: «تبریک می گویم به بچه های خودمان که معرفت خود را نشان دادند. قبل از این مسابقه جواد جلسه ای با خداداد عزیزی گذاشته بود و به عقیده من هر اتفاقی که افتاد، او باید حرمت علی پروین و خداداد عزیزی را نگاه می داشت. ما در این فوتبال 10 سوپراستار هم نداریم. من خودم هم جزو ستارگان فوتبال هستم که کم نیستیم ولی سوپر استار نیستم. به احترام علی آقا و خداداد که ریش گرو گذاشتند، آمدم. آقا جواد هم دست داد و قرار بود بیاید. البته حتما ایشان هم دلایل خود را دارد. ولی ای کاش می آمد و بازی می کرد. جواد بچه دروغگویی نیست. می توانید از او بپرسید اولین کسی که با او تماس گرفت چه کسی بود. او گفت از من تقدیر کنند. من نمی خواهم خداحافظی کنم. حرفهایش هم درست بود و گفتیم چرا ما خداحافظی تو را بگیریم؟ ما از تو تقدیر می کنیم. ولی اتفاقاتی رخ داد که سبب شد تماشاگر هم کم بیاید. اصلا و ابدا فکر نمی کردم این قدر تماشاگر کم بیاید. مردم ما چه می خواهند؟ واقعا نسل 98 بهترین نسل تاریخ فوتبال ایران بود. دایی، نکونام و مجیدی هر کدام فوق ستاره هستند. آیا نباید به هم احترام نگذاریم؟ پروین حرف خوبی می زد. چرا خودمان دور هم جمع نشویم؟ چرا حتما باید تیمی از خارج بیاید تا دور هم جمع شویم. دیدید که ما چقدر از نظر بدنی مشکل داشتیم و آن ها چقدر از ما آماده تر بودند. من 45 ساله هستم ولی آنها با این که از ما بزرگ تر بودند آماده تر بودند. ما دیر شروع کردیم اما همه به عشق علی آقا آمدیم.»

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-25 21:48:17
نظر دهید
۵ نظر
-
پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۳۴
نکونام آدم نیست که بابا...و بابت پاچه خواری کیروش 4 سال اضافه تو تیم ملی بود! وگرنه باید زودتر جاش رو به جوانترها میداد!
-
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۳
واقعا بیشعوره نکونام
-
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
نکونام کیلو چنده بابا
-
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۰۷
مجیدی فوق ستاره ست...!!!!
احسان
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۲
نکونام خیلی باهوش تر از این حرف هاست که اسباب بازی دیگران بشه به اسم نکونام میخواستن چه پولهایی این وسط بخورن اسطوره برنج دزد تا 24 ساعت قبل بازی میگفت نهادهای نطارتی امنیتی ورود کنن پشت این بازی چه خبره معلوم نیست چقدر باج و رانت گرفت یهو همه چی شفاف شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر