فهرست

ادعای پیمان اکبری: نقش آقای خاص در تیم ملی والیبال

آی اسپورت - یکی از شایعاتی که همیشه درباره تیم ملی والیبال مطرح است، قدرت ویژه یکی از بازیکنان این تیم است. اینکه بازیکن مربوطه که حسابی هم معروف است! برای تیم بازیکن انتخاب می کند، نقش سرمربی تیم را بازی می کند و کلا همه کاره تیم است. اگر چه مسئولان فدراسیون والیبال چنین موضوعی را رد می کنند اما تمام کارشناسان روی قدرت ویژه آقای خاص تاکید دارند.
نمونه اش پیمان اکبری که البته از یک آقای خاص جدید در کنار تیم ملی رونمایی کرده است. بازیکن سابق تیم ملی به خبرگزاری میزان گفته: پیش از المپیک در تیم ملی والیبال ایران حق‌خوری‌هایی انجام شد و بازیکنی همچون معنوی‌نژاد به ناحق نتوانست به المپیک برود. در حالی که او در ابتدا در فهرست اعزامی‌ها وجود داشت در لیگ جهانی هم بازیکن فیکس تیم ملی بود .بدون شک معنوی‌نژاد می‌توانست در المپیک برای تیم ایران مثمرثمر باشد. در کادر فنی و بازیکنان تیم ملی افراد بودند که به دلیل رفاقت با «آقای خاص» توانستند به ریو بروند و این اتفاق در شرایط خاصی رخ داد. من نمی‌خواهم اسم کسی را عنوان کنم اما این اتفاق در تیم ملی رخ داد. ضمن اینکه آن فرد خاص در بین بازیکنان تیم ملی نیست. 


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-26 08:33:52
نظر دهید
۱ نظر
فرشته ف
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۵۳
اگر ملت و تیم ملی اولویت باشد نه اغراض شخصی ؛هرگز این ادبیات که مثلا من میدونم ولی با اشاره بگم که مرموز جلوه کند در کشور رواج پیدا نمی کرد من که واقعا بدم میاد از این نوع حرف زدن ومیگم دروغه وگرنه تو لفافه نمی گفتی آقای اکبری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر